Registrirani natjecatelji 2020.

KlubIme klubaSpolPrezimeImeGodina rođenjaDatum rođenjaKnjižicaDatum registracijeGodina registracije
AGRAK Agram, ZagrebMAvirovićMatija19947.5.199419103
AGRAK Agram, ZagrebMBanožićFabian199321.5.199320824
AGRAK Agram, ZagrebMBiošićLuka200228.2.200221134
AGRAK Agram, ZagrebMBlaževićKarlo199826.7.199823545
AGRAK Agram, ZagrebMBlekićTomislav20009.5.200018412
AGRAK Agram, ZagrebMBratulićPetar19968.7.199622647
AGRAK Agram, ZagrebMCepušSven19999.12.199919603
AGRAK Agram, ZagrebMČukmanHrvoje199828.5.199815964
AGRAK Agram, ZagrebMĆosićLuka199610.5.199627367
AGRAK Agram, ZagrebMĆurićZvonimir20025.3.200222646
AGRAK Agram, ZagrebMDaly GurisDaniel Antonio198515.8.198522482
AGRAK Agram, ZagrebMDračarIvan199613.1.199629773
AGRAK Agram, ZagrebMDubajićLuka200216.4.200219014
AGRAK Agram, ZagrebMEmanovićEdi198922.8.198930729
AGRAK Agram, ZagrebMErentBruno199030.12.199011868
AGRAK Agram, ZagrebMErentDenis199318.2.199314943
AGRAK Agram, ZagrebMFiloševićFilip200019.10.200024910
AGRAK Agram, ZagrebMFirštGoran19756.6.197522255
AGRAK Agram, ZagrebMFrančićAntonio200124.3.20011945
AGRAK Agram, ZagrebMGrgurićFilip200125.4.200123898
AGRAK Agram, ZagrebMGrubišićLuka200111.2.200118934
AGRAK Agram, ZagrebMHartlKrešimir20022.8.200214345
AGRAK Agram, ZagrebMHercigonjaJurica200129.11.200121929
AGRAK Agram, ZagrebMHorvatIan200020.12.200023963
AGRAK Agram, ZagrebMIličićFran199926.8.199926086
AGRAK Agram, ZagrebMIslamiArijan19973.1.199714469
AGRAK Agram, ZagrebMJakopovićDomagoj199722.12.199720585
AGRAK Agram, ZagrebMJakopovićMatija197918.1.19791309
AGRAK Agram, ZagrebMJaramJosip200029.9.200026485
AGRAK Agram, ZagrebMJukićMarino199528.4.199529774
AGRAK Agram, ZagrebMJurlinKrešimir19641.7.196428810
AGRAK Agram, ZagrebMKatalinićMarko199310.4.199312067
AGRAK Agram, ZagrebMKlarićNikola20008.9.200016777
AGRAK Agram, ZagrebMKlarićPetar200222.5.200230425
AGRAK Agram, ZagrebMKošćicaBruno200230.1.200220439
AGRAK Agram, ZagrebMKožuharZlatko199929.8.199915751
AGRAK Agram, ZagrebMKolarAlen199225.4.199222653
AGRAK Agram, ZagrebMKolarevićDemir199520.7.199513930
AGRAK Agram, ZagrebMKolićNino200216.4.200220588
AGRAK Agram, ZagrebMKoturMilan198615.4.19864709
AGRAK Agram, ZagrebMKovačićAntonio199825.6.199817207
AGRAK Agram, ZagrebMKovačićJurica200119.2.200129786
AGRAK Agram, ZagrebMKovačićMateo199619.7.199613045
AGRAK Agram, ZagrebMKrešoDominik200111.1.200123543
AGRAK Agram, ZagrebMLavrenčakDavid199629.4.199614369
AGRAK Agram, ZagrebMLazarićPaolo19956.3.199514129
AGRAK Agram, ZagrebMMalenicaRoko200119.10.200120201
AGRAK Agram, ZagrebMMarićKruno19971.6.199714373
AGRAK Agram, ZagrebMMateljićLuka200229.4.200222388
AGRAK Agram, ZagrebMMešićEdin199725.5.199717841
AGRAK Agram, ZagrebMMedvidovićLuka199825.8.199818910
AGRAK Agram, ZagrebMMijačevićMarko198831.8.198812068
AGRAK Agram, ZagrebMMikićTomislav200120.2.200125504
AGRAK Agram, ZagrebMMilošJosip19986.10.199818935
AGRAK Agram, ZagrebMMrčićFilip199919.3.199912725
AGRAK Agram, ZagrebMNaglIvor200113.9.200122184
AGRAK Agram, ZagrebMNaglVili200113.9.200122178
AGRAK Agram, ZagrebMObajdinLovro200116.7.200120198
AGRAK Agram, ZagrebMOfekAviv19962.4.199630592
AGRAK Agram, ZagrebMOrlovićFilip199813.2.199817065
AGRAK Agram, ZagrebMPenezićBruno199929.8.199915630
AGRAK Agram, ZagrebMPerišKristian Josip19941.5.199414550
AGRAK Agram, ZagrebMPetkovićKarlo199724.7.199716784
AGRAK Agram, ZagrebMPranićJurica199513.6.199521751
AGRAK Agram, ZagrebMRadanovićMarjan200021.4.200030486
AGRAK Agram, ZagrebMRagužJakov199821.8.199820589
AGRAK Agram, ZagrebMRaptaviJakov200220.10.200230931
AGRAK Agram, ZagrebMRožmanBruno20019.1.200114467
AGRAK Agram, ZagrebMRužićMateo199416.8.199427832
AGRAK Agram, ZagrebMSavićNikola200225.4.200227995
AGRAK Agram, ZagrebMSenjarićYann Eloi19891.10.198920335
AGRAK Agram, ZagrebMSmoljanDorian200022.2.200022044
AGRAK Agram, ZagrebMSpaseski BaburekRoko200230.5.200217630
AGRAK Agram, ZagrebMStankoJurica199916.5.199914261
AGRAK Agram, ZagrebMStojanovićAntonijo200121.5.200127615
AGRAK Agram, ZagrebMStrahonijaKlaudio200218.8.200222021
AGRAK Agram, ZagrebMSvalinaFilip199829.7.199813777
AGRAK Agram, ZagrebMŠimićPablo200122.8.200120815
AGRAK Agram, ZagrebMŠurbatJura200225.2.200229297
AGRAK Agram, ZagrebMTomićDominik19897.7.19899012
AGRAK Agram, ZagrebMTopolFran199619.3.199614025
AGRAK Agram, ZagrebMVeićViktor200119.3.200118883
AGRAK Agram, ZagrebMVučićDenis19871.8.198730958
AGRAK Agram, ZagrebMVucoLuka Marin199316.6.199330485
AGRAK Agram, ZagrebMVukovićJakov200113.2.200125505
AGRAK Agram, ZagrebWBabićLea200210.9.200219450
AGRAK Agram, ZagrebWBaftiriEma200225.5.200220595
AGRAK Agram, ZagrebWBošnjakMarta200213.5.200218825
AGRAK Agram, ZagrebWČuturaIva199427.6.199411876
AGRAK Agram, ZagrebWĆulibrkLjiljana198227.10.19821355
AGRAK Agram, ZagrebWDešićKlaudia199828.7.199822046
AGRAK Agram, ZagrebWDentDora200126.3.200129785
AGRAK Agram, ZagrebWDžimbegMihaela20013.7.200120103
AGRAK Agram, ZagrebWFarkašLeonarda200011.7.200012728
AGRAK Agram, ZagrebWFilešMartina199519.11.199527844
AGRAK Agram, ZagrebWFilipovićDora199824.10.199812073
AGRAK Agram, ZagrebWGrčevićGabriela200116.3.200124911
AGRAK Agram, ZagrebWHaber ZelantoWanda19988.2.199816125
AGRAK Agram, ZagrebWHrelecNikolina199421.3.19949947
AGRAK Agram, ZagrebWIbrahimkadićBelma200219.8.200225588
AGRAK Agram, ZagrebWJambrekJosipa200118.2.200120520
AGRAK Agram, ZagrebWJančekBruna20027.9.200219790
AGRAK Agram, ZagrebWJosipovićFranka20026.9.200227845
AGRAK Agram, ZagrebWJukićPatricia200226.2.200219267
AGRAK Agram, ZagrebWJurišaLara199715.5.199712070
AGRAK Agram, ZagrebWJurišićIvona199525.11.199522004
AGRAK Agram, ZagrebWKovačViva200123.9.200129298
AGRAK Agram, ZagrebWKovačićKarla19992.8.199917186
AGRAK Agram, ZagrebWKrenekKlara20013.7.200118976
AGRAK Agram, ZagrebWLeškoLea200227.5.200221489
AGRAK Agram, ZagrebWLončarekIvana19918.4.199127848
AGRAK Agram, ZagrebWMajorMia20021.3.200224380
AGRAK Agram, ZagrebWMalovićHana20024.5.200219266
AGRAK Agram, ZagrebWMaslaćBernarda200210.7.200227842
AGRAK Agram, ZagrebWMatošević HačićMatea198914.3.198910066
AGRAK Agram, ZagrebWNovkovićVita199917.12.199929784
AGRAK Agram, ZagrebWPakšecDora19956.2.199514003
AGRAK Agram, ZagrebWPettersAnamarija199627.11.199611652
AGRAK Agram, ZagrebWPevecEli200117.12.200117579
AGRAK Agram, ZagrebWPopkoAntonela199722.1.199713997
AGRAK Agram, ZagrebWPuljkoKarla200024.9.200015978
AGRAK Agram, ZagrebWRenićIvana199621.8.199613859
AGRAK Agram, ZagrebWSmolčićVita200221.8.200225572
AGRAK Agram, ZagrebWStruparLaura200213.8.200229195
AGRAK Agram, ZagrebWŠimićAna19905.5.199022492
AGRAK Agram, ZagrebWŠkevinSonja199515.6.199514900
AGRAK Agram, ZagrebWŠmidTina20019.1.200122496
AGRAK Agram, ZagrebWŠrutSandra199926.1.199925550
AGRAK Agram, ZagrebWŠtefanovićPetra200015.7.200016623
AGRAK Agram, ZagrebWVrhovskiDanijela19917.7.199113282
AGRAK Agram, ZagrebWVukančićKatarina19998.10.199917010
AGRAK Agram, ZagrebWVukovićPetra200113.2.200125573
AGRAK Agram, ZagrebWVusićRea199919.10.199920519
AGRAK Agram, ZagrebWŽalacAntonija199013.1.19909030
ALBAK Albona, LabinMPoldrugovacMateo20024.7.200228337
ALBASRK Alba, LabinMBrečevićEduard198214.5.198228563
ALBASRK Alba, LabinMDraženovićZdravko19757.9.197527549
ALBASRK Alba, LabinMĐakovićAleksandar197125.8.197130993
ALBASRK Alba, LabinMHodžićEldin199730.10.199730718
ALBASRK Alba, LabinMJakovičićIzidor197420.11.197425540
ALBASRK Alba, LabinMKrklješSlaven19845.4.198430830
ALBASRK Alba, LabinMKruljacPavle198627.4.198625620
ALBASRK Alba, LabinMPaliskaAlen19732.3.197325546
ALBASRK Alba, LabinMVadljaAndrej197820.6.197828558
ALBASRK Alba, LabinMVilkeSiniša197529.11.197525552
ALBASRK Alba, LabinWDokićDaliborka19756.8.197525544
ASKASK, SplitMAndjelićNikola199416.1.199410624
ASKASK, SplitMBašićBartul199524.8.199514753
ASKASK, SplitMBarićKrešo197610.11.197617274
ASKASK, SplitMBarićMarko20025.10.200219125
ASKASK, SplitMBartulovićFrane200121.9.200126183
ASKASK, SplitMBožinovićJure198530.9.19859775
ASKASK, SplitMBurićAnte199425.1.199429025
ASKASK, SplitMCotaMihovil19987.12.199826395
ASKASK, SplitMFavorovVitaliy20028.6.200225407
ASKASK, SplitMGeronimo ŠerićIvan200022.3.200025001
ASKASK, SplitMKozinaFilip200230.1.200219433
ASKASK, SplitMMarićMartin198419.4.19848831
ASKASK, SplitMMarinkovićMatej20023.3.200221403
ASKASK, SplitMMarošNikola198820.10.198822680
ASKASK, SplitMMastelićMarko199011.6.19909553
ASKASK, SplitMMihaljevićFilip199431.7.199415936
ASKASK, SplitMŠakotaAnte199612.7.199629229
ASKASK, SplitMTomićAndrija199612.2.199630653
ASKASK, SplitMVatavukDino19972.9.199712323
ASKASK, SplitMZagoracSiniša19907.5.199010466
ASKASK, SplitWBilićLea20017.8.200112432
ASKASK, SplitWBoticaKatarina20018.4.200125934
ASKASK, SplitWBrkljačićAna200211.6.200215861
ASKASK, SplitWĆurkovićLucija200112.12.200116542
ASKASK, SplitWDragičevićJosipa20006.5.200016552
ASKASK, SplitWDumanićAndrea200214.1.200227361
ASKASK, SplitWGranićSara200120.9.200123595
ASKASK, SplitWGrbešaCorina20027.7.200226387
ASKASK, SplitWIvankovićMarija19986.10.199816551
ASKASK, SplitWJakeljićPetra19952.5.199510342
ASKASK, SplitWKlojčnikLara200216.9.200215817
ASKASK, SplitWKokanKatarina19716.3.197127904
ASKASK, SplitWKriletićAna199624.12.199612502
ASKASK, SplitWKulišićMirta200021.5.200012371
ASKASK, SplitWLabrovićPetra200117.10.200114878
ASKASK, SplitWMarićAnamarija199523.9.199527954
ASKASK, SplitWMarušićPetra200223.3.200225632
ASKASK, SplitWMušuraVeronika200116.4.200112366
ASKASK, SplitWPrgaIvana199911.10.199916547
ASKASK, SplitWRadićAntonija199420.11.199410447
ASKASK, SplitWRoščićMia200124.10.200122235
ASKASK, SplitWRozgaTea200112.6.200129227
ASKASK, SplitWŠarićAntonia20007.10.200019124
ASKASK, SplitWŠolaKarla199818.6.199828010
ASKASK, SplitWUrlićSilvia200215.3.200214826
ASKASK, SplitWVlašićBlanka19838.11.19833062
ASKASK, SplitWZanzeMagdalena199630.7.199615300
ASKASK, SplitWZemunikIvona199312.12.199314152
ASKASK, SplitWŽajaAntonia20013.11.200130654
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMAlvirToni199427.2.199414071
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMBencunJure199812.9.199821093
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMBilaverJuraj198815.5.198819353
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMBlaićMarko199529.6.199529577
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMBrčinaValentin200127.9.200118233
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMBratovićAnte198321.6.198326799
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMBrkićPerica198023.7.198029901
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMČuturićDenis200021.2.200030412
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMĆustićMate19867.7.198628350
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMFilipovićMarko200210.9.200213774
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMHromićLeon19968.9.199614072
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMIvkovićHrvoje199621.6.199613775
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMIvkovićIvan199114.7.199113188
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMJavidiReza20009.8.200026789
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMJavorRoberto199715.6.199713185
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMJovićJakov199720.8.199713174
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMJuricaMarko19967.4.199628869
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMJurjevićIvan19918.8.199113177
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMJurlinaMateo20023.4.200218230
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMKašelićJosip199716.10.199713770
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMKnezŠime199719.3.199723826
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMKolegaAnte197712.3.197726805
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMLalićDejan19979.4.199728871
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMLergaNikola199928.1.199920885
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMLergaRoko199916.8.199920888
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMLukinMarko198917.5.198919340
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMMagušRoko19969.12.199630384
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMMesićJuraj20021.9.200224556
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMMiloševskiSando196628.7.196628868
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMMorovićLuka20016.2.200119338
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMMrkićAntonio199314.1.199316135
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMNižićDino20009.5.200021765
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMNimacFilip199931.12.199928879
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMPešićPetar199819.4.199813173
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMPrusacRoko200212.2.200228877
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMRežanPredrag197522.1.197519359
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMRutarFilip199417.2.199424451
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMSantiniIvan20029.1.200219339
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMSantiniJakov20008.9.200024559
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMStrgačićVice199718.10.199714590
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMŠabaniLuka19982.3.199814594
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMŠkaraMate199912.4.199920887
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMTadićTomislav19974.10.199716134
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMUkalovićAnđelo199828.2.199817895
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMUrićMarko200114.11.200117894
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMVelagićAdem200115.11.200118232
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMVlakićEmanuel Ivan199718.3.199714591
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMVujevićAnte200214.7.200219355
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMZekanovićAnte19837.9.198313771
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarMZrilićMihovil199425.3.199420353
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWBačićKatarina199323.6.199313186
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWBeštekKristina199827.12.199819322
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWBenićMarta200222.1.200221761
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWBošnjakVioleta199719.10.199713182
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWBudanIva200121.12.200120897
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWBuljatKarla199719.1.199713187
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWCvitkovićJelena198731.7.198714589
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWDidulicaIsabella Emily20016.4.200118791
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWDžajaIva199810.3.199813171
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWFilipovićTea200014.12.200013769
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWGrgićDora200228.3.200225355
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWHerendaNina20029.5.200218234
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWJovićAdriana200018.4.200024553
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWKašelićSara200019.5.200013772
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWKamberMartina199423.8.199413179
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWKaramarkoSara20005.6.200025487
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWKlarićAna200212.5.200221092
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWKrištoMartina200221.1.200224565
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWLuketićTihana199613.5.199618223
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWMarcelićLucija199925.8.199920889
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWMaričićVivian197815.1.197820351
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWMedvidovićSara20023.3.200226135
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWPericaLucia199528.10.199513181
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWPleškoKristina199826.10.199814592
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWStilinovićAntonela200126.4.200121764
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWStrikaAntonia199610.6.199618222
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWŠušićMarija200123.10.200124805
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWTorbarinaLuce199712.11.199713170
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWUkalovićRafaela19986.9.199813172
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWVidukaValentina199331.12.199328347
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWVrkićPetra20004.5.200026132
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWZelenikaNola200217.6.200224450
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWZubčićSilvestra199331.12.199328349
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWZurakDorotea200124.7.200119341
ASZAK Alojzije Stepinac, ZadarWŽupanDoris20008.2.200018285
BENAŠK Benkovac, BenkovacWFrkovićLucija200222.2.200215095
BENAŠK Benkovac, BenkovacWGrebenarKlaudija200216.1.200216950
BJAK Bjelovar, BjelovarMLjubičićIvan199826.6.199812389
BJAK Bjelovar, BjelovarMMašinovićArmin199015.8.199015910
BJAK Bjelovar, BjelovarMPokosStjepan200128.5.200112384
BJAK Bjelovar, BjelovarMPrskaloAnte200216.8.200219976
BJAK Bjelovar, BjelovarMSlivarJosip19702.9.197016519
BJAK Bjelovar, BjelovarWIvančanOzana19996.5.199915116
BJAK Bjelovar, BjelovarWPalijanAmalka199328.6.19939850
CVAK Cibalia, VinkovciMBošnjakIvan199824.10.199817988
CVAK Cibalia, VinkovciMBrkićAnton200218.7.200228549
CVAK Cibalia, VinkovciMČordašBerislav19973.3.199724549
CVAK Cibalia, VinkovciMStanojčićMarino200117.1.200121201
CVAK Cibalia, VinkovciWĐekićMagdalena200030.8.200024548
CVAK Cibalia, VinkovciWKrpanMarija199722.7.199724551
CVAK Cibalia, VinkovciWTerzićAndrea Doria200216.7.200223789
DIOKLAK Dioklecijan, SplitWDamjanovićMaria20022.3.200230745
DIOKLAK Dioklecijan, SplitWMatijaševićMia19956.4.199528206
DSAK Stubica, Donja StubicaMBubankoMladen196111.9.19616053
DSAK Stubica, Donja StubicaWBegović GecegSanja197421.3.197411301
DUAK Dubrovnik, DubrovnikMBulićIvan199423.10.199426575
DUAK Dubrovnik, DubrovnikMJurićDžoni19743.11.197424971
DUAK Dubrovnik, DubrovnikMMilinkovićIvan19818.12.198128132
DUAK Dubrovnik, DubrovnikMPečekDanijel19914.9.199126649
DUAK Dubrovnik, DubrovnikMRajčevićLuka19921.1.199228976
DUAK Dubrovnik, DubrovnikMRocaOtton Ante19998.9.199923483
DUAK Dubrovnik, DubrovnikMSliškoVinko198914.2.198924631
DUAK Dubrovnik, DubrovnikMŽivkovićAnte199019.12.199021950
DUAK Dubrovnik, DubrovnikWCrnčevićIva199114.4.199128977
DUAK Dubrovnik, DubrovnikWCurićAnđela Gabriela200229.9.200217232
DUAK Dubrovnik, DubrovnikWĐođoMartina199516.12.199527916
DUAK Dubrovnik, DubrovnikWFaberTea198927.6.198927330
DUAK Dubrovnik, DubrovnikWGleđaHelena197730.5.197724630
DUAK Dubrovnik, DubrovnikWGrubićMarta19887.7.198826151
DUAK Dubrovnik, DubrovnikWKaračićKlara20025.5.200215699
DUAK Dubrovnik, DubrovnikWMarukićMaja198512.5.198526226
DUAK Dubrovnik, DubrovnikWPerišićMaja198423.12.198426223
DUAK Dubrovnik, DubrovnikWPlećašAna200227.5.200215700
DUAK Dubrovnik, DubrovnikWŠćurValentina199331.10.199328413
DUAK Dubrovnik, DubrovnikWŽeravicaMade198328.3.198322726
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMBradićSiniša19753.7.19752412
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMBudakJan Luka20029.7.200224741
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMBudetićBranimir199020.4.199010537
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMBuhinDanijel199731.12.199712943
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMCarekMatija199628.3.199611907
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMCotaAndro200017.12.200030430
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMDimitrijevićMarko199819.2.199819836
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMDragunJosip19951.8.199515791
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMDujmovićTomislav19982.2.199812052
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMEregaAndi199123.11.19915906
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMEvačićEmanuel199716.11.199724602
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMFeissBruno199229.12.199210382
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMFeissIvan199229.12.199210383
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMFolnegovićPetar198128.1.19814382
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMFurtulaDanijel199231.7.199229855
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMGobecJan200213.5.200221161
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMGrđanSilvio198616.1.198629856
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMGregurićMatija199617.9.199611350
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMGuštinDominik199820.6.199820517
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMHaubrihIvan200021.1.200013917
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMHaubrihŽelimir19631.6.19638918
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMJakopIvan19985.3.199821773
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMKatalenićTomislav19984.11.199811127
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMKatanušićIvan199122.5.199125624
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMKlarićMatija199731.10.199725625
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMKukecTomislav199217.11.199213732
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMKuprešakLuka200028.8.200026101
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMMalićIvan199513.11.199511333
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMMarkovićJurica19903.6.19909729
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMMarkovićMartin199613.1.199610709
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMMulabegovićNedžad19814.2.19812550
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMNaglićIvan200023.7.200028389
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMNikolić MaloraAntonio199310.6.199314303
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMNikpaljBenedikt19936.9.199329454
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMNovosadEmil20004.12.200024638
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMNovoselNikola199921.9.199921259
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMNovoselTomislav199921.9.199917494
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMPervanDino199112.1.19918894
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMPožgajKarlo200118.1.200117204
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMPojeMartin199914.5.199925679
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMPopovićEugen199620.11.199621326
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMPravdicaFilip199528.7.199529763
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMSamacBranimir196211.5.196227721
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMSarićMatko200210.4.200229542
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMSedlarHrvoje199415.1.199410936
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMSokalićMislav200013.12.200025374
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMŠimićSanjin19924.6.199210415
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMTadićMladen195919.4.195919833
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMTomacSilvije199431.12.199421320
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMTrišovićBoško196625.3.1966195
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMVargaRoland Robert197722.10.197711642
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMVidekaKarlo200025.4.200029854
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMVincekŽeljko198616.6.19866173
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMVrbancŽeljko19578.1.1957114
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMZetićBerislav196112.9.196110788
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebMŽunićStipe199013.12.199029843
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWBadžakAna200217.6.200223311
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWBanovićMarina198211.2.19829338
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWBedalovLucija19978.10.199711842
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWBenko HriberskiŽeljka197312.4.197318049
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWBilandžićLaura199917.10.199930699
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWBjeljacBojana198910.4.198924327
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWBošnjakTina200128.6.200126104
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWBorovićPaola199526.6.199510698
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWCetušić JakopovićEma199929.10.199914262
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWCrnokićTonka200118.6.200119500
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWČurakTea19953.8.199522955
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWĆosićDolores19999.12.199924605
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWDemirKarla19987.8.199822741
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWDomjanVeronika19963.9.199630759
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWDražićTara200028.5.200019545
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWDrobnjakovićMaja198523.5.198530454
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWErcegMateja199711.1.199711995
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWGašparovićKatarina199412.9.199411017
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWGlasLea200217.7.200226098
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWGrčevićPetra19956.4.199510168
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWGranićKorina20022.7.200229853
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWGrdAna200027.11.200017344
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWGriocheMargaux199912.8.199929620
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWHendelKristina199613.5.199626103
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWIlekovićPetra199916.10.199930187
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWJeletićTihana199628.3.199613075
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWJerkovićIvona197620.9.197611377
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWJuretaAna197311.8.197323808
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWKartelaPetra199918.11.199915986
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWKožulAnamari199620.1.199611001
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWKoprivnjakLana200111.1.200120913
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWKramarićValentina199515.2.199510994
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWLjubičićEma200128.9.200114866
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWLjubićLeonarda199915.4.199925088
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWMeglajPetra19992.7.199919835
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWMiletićAnita19844.6.198411040
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWMilićMihaela200213.10.200220490
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWNemanićLucija199919.12.199917189
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWOntlLora199916.10.199916283
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWPešićDaniela199915.9.199915522
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWŠandrićSara200229.9.200229849
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWŠvendaNatalija200213.10.200214256
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWToljMarija199929.11.199920153
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWTomičić PrezeljJoni199325.8.199330314
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWVidakovićSara199629.7.199616616
DZAK Dinamo-Zrinjevac, ZagrebWZvonarićEnola200027.3.200021946
FITAK Fit, ZaprešićMGodlerRok198913.8.198930407
FITAK Fit, ZaprešićMGračanVedran198213.1.198228113
FITAK Fit, ZaprešićMJankovićDavor198223.4.198230546
FITAK Fit, ZaprešićMKrnekMato19517.3.195131017
FITAK Fit, ZaprešićMOulovskyJosip199320.1.199330700
FITAK Fit, ZaprešićMPerkušićZvonimir19534.4.195330409
FITAK Fit, ZaprešićMPiškulićFilip19913.11.199129436
FITAK Fit, ZaprešićMŠtrobiliusDarko197229.6.197230355
FITAK Fit, ZaprešićWDražićIrena197416.7.197431061
FITAK Fit, ZaprešićWFilkovićNatalia19801.4.198031060
FITAK Fit, ZaprešićWKokanKristin200010.1.200030792
FITAK Fit, ZaprešićWKostanić JurićKarmen198927.5.198930357
FITAK Fit, ZaprešićWKrnekMarica19538.1.195331018
FITAK Fit, ZaprešićWOulovskyNikolina199429.11.199430742
FITAK Fit, ZaprešićWVallejo SarmientoYazmin Emireth198517.1.198530827
FITAK Fit, ZaprešićWVlahovićAndreja198519.4.198530935
FITAK Fit, ZaprešićWVucićKarla199710.4.199730295
FITAK Fit, ZaprešićWZlopašaLivija198611.8.198630858
FITAK Fit, ZaprešićWŽokvićBranka198722.6.198730743
FLZMK Festina Lente, ZadarMAdžićDražen197110.5.197126286
FLZMK Festina Lente, ZadarMBailoHrvoje196011.8.196026486
FLZMK Festina Lente, ZadarMBosnićMario198927.8.198925270
FLZMK Festina Lente, ZadarMBosnićOliver19629.10.196216466
FLZMK Festina Lente, ZadarMBrdarMario196621.5.196628104
FLZMK Festina Lente, ZadarMBrkićMarko198116.6.198121965
FLZMK Festina Lente, ZadarMDukićDamir19621.10.196214546
FLZMK Festina Lente, ZadarMFilipiStipe19934.5.199329497
FLZMK Festina Lente, ZadarMHrnjakPerica196218.7.196214358
FLZMK Festina Lente, ZadarMJojaDragan19745.11.197423820
FLZMK Festina Lente, ZadarMKlanacKruno19815.10.198123819
FLZMK Festina Lente, ZadarMKvartučJurica19838.7.198321964
FLZMK Festina Lente, ZadarMLatinKrste197028.7.197024566
FLZMK Festina Lente, ZadarMNešovićDarko19776.11.197724943
FLZMK Festina Lente, ZadarMPalekaTihomir19673.8.196721970
FLZMK Festina Lente, ZadarMProstranIvan197420.11.197429412
FLZMK Festina Lente, ZadarMReljićVladimir19733.9.197321972
FLZMK Festina Lente, ZadarMSikirićIgor196431.10.196428102
FLZMK Festina Lente, ZadarMStevanoskiStevanche198216.3.198225269
FLZMK Festina Lente, ZadarMŠarićJerko196821.12.196828103
FLZMK Festina Lente, ZadarMŠarićŽeljko197721.2.197728101
FLZMK Festina Lente, ZadarMViskovićTonko196417.5.196422012
FLZMK Festina Lente, ZadarMZdrilićIvica197214.10.197228856
FLZMK Festina Lente, ZadarWBosnićSandra19662.5.196615600
FLZMK Festina Lente, ZadarWGulinNatalija196618.2.196625271
FLZMK Festina Lente, ZadarWJuragaOlja197113.2.197126284
FLZMK Festina Lente, ZadarWKatićMarijana197022.1.197021974
FLZMK Festina Lente, ZadarWKrajinovićNikolina19929.12.199228099
FLZMK Festina Lente, ZadarWMišlov BrkićLjiljana19835.2.198324406
FLZMK Festina Lente, ZadarWPalekaVanja19695.3.196926355
FLZMK Festina Lente, ZadarWPasar GarvanovićUrška19801.10.198029414
FLZMK Festina Lente, ZadarWPetričićMarijana197519.10.197526354
FLZMK Festina Lente, ZadarWSarićMartina199118.1.199130001
FLZMK Festina Lente, ZadarWŠokotaĐurđica196530.3.196526287
FLZMK Festina Lente, ZadarWTurinaIrena197712.4.197721969
FORCAAK Forca, ZagrebMFabijanićMladen19686.2.196823083
FORCAAK Forca, ZagrebMGotalIvan19917.1.199126139
FORCAAK Forca, ZagrebMIvanovićGoran196525.4.196523386
FORCAAK Forca, ZagrebMLulićHrvoje198427.12.198425658
FORCAAK Forca, ZagrebMMurićGoran198016.5.198011196
FORCAAK Forca, ZagrebMSlovinacHrvoje-Lovelos19739.11.197326137
FORCAAK Forca, ZagrebMVegšeRobert197021.3.19709754
FORCAAK Forca, ZagrebWHerentIvana199030.4.199027463
FORCAAK Forca, ZagrebWPojatinaAna19815.1.198127464
FORZDAK Fortius, ZadarMMiškovićIvan20007.10.200027965
FITAK Fit, ZaprešićMAnđelovićAnte19935.8.199329440
FITAK Fit, ZaprešićMCrnošijaMiran198915.2.198928186
FITAK Fit, ZaprešićMDrenškiMario197914.12.197929699
FITAK Fit, ZaprešićMDupeljSiniša197727.11.197729442
FITAK Fit, ZaprešićMDupeljŽeljko197919.12.197929443
FITAK Fit, ZaprešićMFaberMateo19947.4.199429435
FITAK Fit, ZaprešićMKosMarko19801.5.198029438
FITAK Fit, ZaprešićMKovačMateo199919.10.199929123
FITAK Fit, ZaprešićMKruljacTibor200127.6.200128411
FITAK Fit, ZaprešićMMeštrićMatija199729.3.199729444
FITAK Fit, ZaprešićMMijićTomislav198511.5.198529822
FITAK Fit, ZaprešićMPaukovićHrvoje197418.1.197427910
FITAK Fit, ZaprešićMPerčinlićIgor19846.7.198430027
FITAK Fit, ZaprešićMPerićMislav200027.7.200027722
FITAK Fit, ZaprešićMPijevićStipe199011.3.199028112
FITAK Fit, ZaprešićMPlešeMarko198928.4.198928107
FITAK Fit, ZaprešićMPoljakTomislav19785.10.197829808
FITAK Fit, ZaprešićWBašićInes199211.7.199229823
FITAK Fit, ZaprešićWBešlićAntonija198616.5.198628109
FITAK Fit, ZaprešićWBilišRita198311.8.198327913
FITAK Fit, ZaprešićWČujkoMagdalena199715.7.199729597
FITAK Fit, ZaprešićWFerenecBiserka19739.12.197327914
FITAK Fit, ZaprešićWFilipovićEma19997.1.199928011
FITAK Fit, ZaprešićWFilipovićJana200224.3.200229861
FITAK Fit, ZaprešićWGretićVeronika199710.8.199729434
FITAK Fit, ZaprešićWJakšićKornelija197515.8.197529810
FITAK Fit, ZaprešićWJurkovićJosipa19981.5.199827915
FITAK Fit, ZaprešićWKalebAntea198518.1.198529547
FITAK Fit, ZaprešićWKopićLucija199320.1.199329439
FITAK Fit, ZaprešićWManđeraloDijana198023.12.198029567
FITAK Fit, ZaprešićWMatanaIngrid19799.3.197928183
FITAK Fit, ZaprešićWMedjaKristina198327.10.198329860
FITAK Fit, ZaprešićWMiočićSanja19865.1.198629437
FITAK Fit, ZaprešićWMlinarićDora199419.12.199428184
FITAK Fit, ZaprešićWPoljakNina197923.2.197929809
FITAK Fit, ZaprešićWPrahJuliana Lana19949.4.199428185
FITAK Fit, ZaprešićWPrahin-HotkoMaja19858.4.198528410
FITAK Fit, ZaprešićWRakSunčica199627.7.199627912
FITAK Fit, ZaprešićWRumenovićIva19809.4.198029292
FITAK Fit, ZaprešićWSkokandić NobiloMaja19881.6.198828106
FITAK Fit, ZaprešićWŠkvorcTena199716.12.199727723
FITAK Fit, ZaprešićWŠtafaAnamarija197915.8.197927905
FITAK Fit, ZaprešićWTuđaAndrea198722.6.198728111
FITAK Fit, ZaprešićWŽakićIvana197412.10.197429122
FITAK Fit, ZaprešićWŽivkovićMihaela19963.7.199629862
GAKAK Glina, GlinaMBakšićGoran20014.3.200114684
GAKAK Glina, GlinaMBakšićGoran19779.9.197714682
GAKAK Glina, GlinaMDamjanovićDavor197519.10.197523661
GAKAK Glina, GlinaMHorvatićAntonio20013.10.200128075
GAKAK Glina, GlinaMKezićŽeljko19755.1.197527949
GAKAK Glina, GlinaMKirinMarijan19797.2.197924371
GAKAK Glina, GlinaMKirinRenato200218.2.200228068
GAKAK Glina, GlinaMPlemenčićVlado19555.3.19555728
GAKAK Glina, GlinaMRomčevićMilorad196015.3.196015680
GAKAK Glina, GlinaMŠantekKarlo200127.2.200128073
GAKAK Glina, GlinaWBakšićJosipa19801.12.198025568
GAKAK Glina, GlinaWBerekJosipa198020.5.198026109
GAKAK Glina, GlinaWIskrićLea200226.7.200228070
GAKAK Glina, GlinaWMatkovićMarija197829.7.197825326
GROBNAK Grobnik, ČavleWKeretićKarolina200012.10.200015338
GROBNAK Grobnik, ČavleWŠtiglićLaura200222.8.200217664
HAJAK Hajduk, SplitMAkrapIvan194815.12.194815456
HAJAK Hajduk, SplitMBakarićFrano197731.8.19771597
HAJAK Hajduk, SplitMNovokmetIlija198827.7.19888186
HAJAK Hajduk, SplitMVukušićValentino198115.7.198129600
HAJAK Hajduk, SplitWRadićNataša197510.2.197525816
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMAjzeliAlen200114.11.200129937
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMArnautTihomir197312.11.197327350
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMBarićJosip198730.5.198726406
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMBuraŽeljko196614.9.196610469
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMCrnkovićMatija199529.10.199523817
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMČernićDamir196023.9.19608854
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMDujmovićAntonio198717.2.198728195
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMĐurđevićBoris198011.8.198028657
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMGjajićLuka199717.6.199729598
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMHorvatTihomir19726.9.197226407
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMIkicaDanijel19668.10.196624563
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMIlićJura20001.12.200029938
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMIvančevićZvonimir198511.7.198510335
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMIvkovićLuka19977.4.199725495
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMJukićMatej19945.2.199428655
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMJurićDino199130.5.199121278
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMKliglDamir196626.9.196610948
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMKovačLuka200226.5.200224610
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMKovačTihomir19749.7.197424609
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMKrstanovićMarko196418.10.196427335
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMLenardIvica195913.12.195918308
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMLukićJan200222.8.200225496
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMMadeckiIvan195515.9.195521953
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMMajetićDario19736.12.197312000
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMMilišić-ZečevićAngel197925.9.197928196
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMMormanBranimir198510.4.198522252
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMNikolićIvan196123.7.19618856
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMOstoićBoris19558.6.195521952
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMPelengićNenad197228.12.197221277
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMPrieglZoran198013.7.198025231
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMRadekaPetar200228.6.200228190
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMRontaMatej199518.8.199529902
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMŠalićRoco200227.2.200228197
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMTokićBonny19721.7.197221275
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMTomanIgor197216.6.197214653
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMTompaBruno200231.7.200228198
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMVelićŽeljko196625.9.196620522
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMVolinekIvan198122.6.198120524
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekMVučkovićIvica196622.6.196614297
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekWAzenićAna198531.5.198528193
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekWBistrovićIvana198625.9.198610366
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekWCrnčanDorina19981.9.199821954
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekWKoprivnjakMariana196617.6.196626408
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekWKrižićPaula199528.12.199527328
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekWKristekMirela197827.1.197828194
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekWMaločaMartina198116.8.198128653
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekWNemet ĐurđevićAna198325.2.198328654
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekWPoslonGabriela19711.3.197128199
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekWPrivšekSandra198028.12.198026409
HSMK Hrvatski Sokol, OsijekWStrakaDunja199230.9.199228656
IPAK Istra, PulaMBožacToni200118.2.200115323
IPAK Istra, PulaMČovićEdin199220.5.199230516
IPAK Istra, PulaMJelićMarko198229.6.198230515
IPAK Istra, PulaMKoromanSebastian19996.9.199929863
IPAK Istra, PulaMMelonAlen199125.10.199110020
IPAK Istra, PulaMMilovanovićMarko20024.7.200219829
IPAK Istra, PulaMRubaMarko200219.6.200229706
IPAK Istra, PulaMStoreliVedran197412.3.197411172
IPAK Istra, PulaMŠošićTin200015.4.200017823
IPAK Istra, PulaMTrivanovićMark200121.7.200119654
IPAK Istra, PulaMVidoŽan20028.6.200219442
IPAK Istra, PulaWBelušićBarbara19815.5.19812458
IPAK Istra, PulaWIšićAnia20029.8.200219440
IPAK Istra, PulaWKrižanacMartina19934.6.19939005
IPAK Istra, PulaWOrbanićElena200214.10.200227758
IPAK Istra, PulaWStojšićAndrea19783.6.197830502
IVIVTK Ivančica, IvanecMDušakBranko19613.2.196125424
IVIVTK Ivančica, IvanecMJakopJosip197115.2.197123766
IVIVTK Ivančica, IvanecMJakopZvonimir200129.1.200126825
IVIVTK Ivančica, IvanecMJurkovićNeven19742.6.197425425
IVIVTK Ivančica, IvanecMKerešaMarin197525.5.197523767
IVIVTK Ivančica, IvanecMLepoglavecKruno198222.6.198224886
IVIVTK Ivančica, IvanecMPlantakIvica197723.7.197723768
IVIVTK Ivančica, IvanecMSurjakMario197715.1.197726823
IVIVTK Ivančica, IvanecMVorihVjekoslav19709.3.197024889
IVIVTK Ivančica, IvanecMŽeljezićBožidar19536.4.195324891
IVIVTK Ivančica, IvanecWKončevskiGordana19861.10.198626824
IVIVTK Ivančica, IvanecWMarkovićMateja200018.8.200025426
JASJAK, JasenovacMBalićPatrik200223.9.200216001
JASJAK, JasenovacWAlichSilvija20001.7.200012576
JASJAK, JasenovacWGajdošJosipa19994.10.199913325
JASJAK, JasenovacWJakupovićDora19996.7.199912577
JASJAK, JasenovacWMilašinovićMirena199921.7.199913610
JASJAK, JasenovacWTomićMarina200111.9.200129927
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMBobanZdenko196525.10.196510609
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMGorencMarko19821.3.198230450
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMHaramijaVladimir198321.5.198318842
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMHrkovićNikola19816.8.198113892
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMJandrečićStjepan196325.7.196323229
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMJergovićKrešimir197117.5.197128599
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMKokotKrunoslav197426.12.197421501
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMMačekMatej198022.11.198030451
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMMarečićAntonio198718.4.198720366
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMNovoselDejan19801.1.198030731
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMPopovićAlen197315.4.197327231
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMPučarZdenko198710.5.198721502
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMPurićDomagoj198316.9.198330448
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMRađenovićVladimir198317.4.198324987
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMRadeljaKrešimir19767.8.197624080
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMRešetarMartin198318.10.198330730
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMRežekRobert19908.7.199030447
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMRubinićKristijan199111.1.199126405
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMŠpanićJosip199621.2.199629309
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMValečićDarko197812.6.197826452
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoMVučkovićDragutin19764.11.197625463
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoWCvancigerZorica197812.1.197825328
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoWDržanić PurićKristina198626.12.198630449
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoWHusićSnježana196918.1.196923581
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoWKokotSuzana197519.1.197525506
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoWKuišDina198013.4.198027064
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoWPinturić HrkovićValentina198715.5.198729092
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoWRežekAndreja198224.2.198223807
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoWSimeonovMarija196829.6.196823792
JAS99AK Jastreb 99, JastrebarskoWVuković ButoracTereza19751.1.197524662
KATIMKATIM, KarlovacMMaglićRoman198118.9.198129038
KATIMKATIM, KarlovacWDragojević-GuštinAna19611.11.19615729
KATIMKATIM, KarlovacWJagodićNika20016.1.200130879
KATIMKATIM, KarlovacWŠabanagićBarbara200115.9.200121148
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMBilosnićVenko196119.4.196127273
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMBulićMate197415.4.197413738
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMCindrićMarijan196016.9.196029393
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMJurjevićŽeljko196215.1.196220660
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMKevrićDenis196313.1.196320662
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMMedvedHrvoje197625.9.197620661
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMMeladaDanijel197212.10.197221787
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMMiolovićSlobodan196726.12.196713737
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMMitrovićStipe197620.12.197621786
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMPantalonRajko195015.9.195012602
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMPericaBorislav19601.1.196013735
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMPericaMarko19688.6.196820659
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMPongracIvan195010.8.195013736
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMRežanAleksandar195029.6.195026446
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMSimićNikica195220.10.195227274
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMSmailagićSenad19655.6.196513738
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMTadićDanijel195730.12.195712604
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarMVirovacDenis197515.3.197527272
KAVZKlub atletskih veterana, ZadarWFatovićVilma196015.4.196024836
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMČižmešijaNenad198226.8.198225143
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMDežđekRobert19681.8.196825136
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMFundakDamir19635.2.196325142
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMGašparićDragutin195526.1.195524961
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMKovačićSiniša197917.6.197925147
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMMaltarAlen19738.2.197324959
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMMatotekVinko195112.2.195124956
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMMatotekŽeljko196719.5.196728790
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMMihinjačGoran197526.4.197524958
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMPintarićDrago195025.6.195025138
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMPodgorelecNenad198525.11.198530339
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMTalašDavor198224.10.198225141
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaMTilošanecKrešimir198117.4.198125140
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaWFabićValentina197724.5.197725135
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaWMikulićIva19841.6.198425137
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaWMlinarićMirjana195617.10.195625134
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaWPlačkoPaulina198412.11.198430414
KBKTK Kotoripski begači, KotoribaWSokačSnježana199024.1.199030413
KCAK Koprivnica, KoprivnicaMBebekTihomir197114.7.197129482
KCAK Koprivnica, KoprivnicaMJertecMarko198214.8.198222321
KCAK Koprivnica, KoprivnicaMKatalenićDanijel19742.2.197423102
KCAK Koprivnica, KoprivnicaMOrešićOliver199130.12.199113498
KCAK Koprivnica, KoprivnicaMProsenjakZvonimir197527.5.197522846
KCAK Koprivnica, KoprivnicaMRušakAlbert200126.11.200118029
KCAK Koprivnica, KoprivnicaMŠepecIno19928.1.199229481
KCAK Koprivnica, KoprivnicaMVeršićVedran19826.10.19822087
KCAK Koprivnica, KoprivnicaMVrhovskiZvonko196120.2.196111314
KCAK Koprivnica, KoprivnicaMVukBenjamin19849.11.198423941
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWEćimovićIrena19792.1.197927393
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWErdecAndrijana197629.1.197628935
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWHanžekMirjana196826.8.196824696
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWLauš LozoMartina19782.8.197824694
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWMarđetkoEva200112.9.200128934
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWMercIvana19777.8.197724697
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWRacEstera19788.5.197825509
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWRadotovićDijana19795.4.197924698
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWRušakSonja197113.7.197125510
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWRupčićVanja19795.4.197929417
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWŠegovićMarijela19872.3.198724695
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWTomerlinRenata197224.5.197222922
KCAK Koprivnica, KoprivnicaWVladušićMarija19694.2.196913667
KCIPTKCIPT Samobor, SamoborMBarkićTomislav198213.4.198223210
KCIPTKCIPT Samobor, SamoborMDolenacKristijan197312.2.197323216
KCIPTKCIPT Samobor, SamoborMKoletićNenad197120.11.197123212
KCIPTKCIPT Samobor, SamoborMKreberDomagoj19823.8.198223228
KCIPTKCIPT Samobor, SamoborMMarinovGoran198122.12.198127590
KCIPTKCIPT Samobor, SamoborMRazumMatija19936.1.199323227
KCIPTKCIPT Samobor, SamoborWGavrovski MajsecNikolina197720.8.197728742
KCIPTKCIPT Samobor, SamoborWJandrečićNola199711.2.199723215
KCIPTKCIPT Samobor, SamoborWJuhazSandra196729.7.196726108
KCIPTKCIPT Samobor, SamoborWResanovićMirela197821.3.197828738
KKAK Karlovac, KarlovacMBelčićBruno200013.11.200012549
KKAK Karlovac, KarlovacMBelčićSaša19689.4.1968249
KKAK Karlovac, KarlovacMCindrićDavor19797.9.19792591
KKAK Karlovac, KarlovacMDolšakTin20012.1.200112547
KKAK Karlovac, KarlovacMKatićIvan19979.5.199716786
KKAK Karlovac, KarlovacMLugarLuka198329.3.198323556
KKAK Karlovac, KarlovacMMatanDamir196527.5.196527216
KKAK Karlovac, KarlovacMNeralićHrvoje200012.9.200021057
KKAK Karlovac, KarlovacMPoljakŽeljko197624.4.19762594
KKAK Karlovac, KarlovacMPuškarićVedran19823.2.19822409
KKAK Karlovac, KarlovacMRačkiPatrik200120.2.200121060
KKAK Karlovac, KarlovacWGrivacPetra199622.4.199615406
KKAK Karlovac, KarlovacWKučinićDora200212.4.200221273
KKAK Karlovac, KarlovacWNovkovićSara20025.2.200230642
KKAK Karlovac, KarlovacWNovoselRenata196728.11.196715567
KKAK Karlovac, KarlovacWSmiljanecKatarina199316.5.19935548
KKAK Karlovac, KarlovacWValentićHelena200025.5.200012537
KRAK Kvarner, RijekaMBabićDominik200113.4.200124239
KRAK Kvarner, RijekaMBabnikMarin19843.12.198430055
KRAK Kvarner, RijekaMBloudekMarino199918.7.199928179
KRAK Kvarner, RijekaMBocaVito19981.4.199816104
KRAK Kvarner, RijekaMCar-PavlicBlaž199316.4.199328682
KRAK Kvarner, RijekaMCrnkovićIvo200011.3.200024240
KRAK Kvarner, RijekaMCvijetićFilip200116.10.200116266
KRAK Kvarner, RijekaMČarapinaArian200223.1.200224606
KRAK Kvarner, RijekaMČavarAnte20029.8.200229181
KRAK Kvarner, RijekaMDobrovićIvan19829.9.198230273
KRAK Kvarner, RijekaMGržićToni20012.6.200119513
KRAK Kvarner, RijekaMGrdenićGoran199019.2.199027936
KRAK Kvarner, RijekaMGregurecMarko20019.8.200126112
KRAK Kvarner, RijekaMHostMarko20019.11.200129372
KRAK Kvarner, RijekaMJankovićMarko20001.8.200029320
KRAK Kvarner, RijekaMJelašNikola19955.11.199527937
KRAK Kvarner, RijekaMKirinčićKarlo200220.4.200225628
KRAK Kvarner, RijekaMKovačićMarin20016.10.200127930
KRAK Kvarner, RijekaMKrivokućaDorian20014.12.200124853
KRAK Kvarner, RijekaMLanzaLeon200021.8.200025631
KRAK Kvarner, RijekaMMandekićMarin197712.12.197725312
KRAK Kvarner, RijekaMMargetićIvan20028.9.200217765
KRAK Kvarner, RijekaMMartićIvan200221.8.200230270
KRAK Kvarner, RijekaMMatovinaAlen199122.11.199128795
KRAK Kvarner, RijekaMMiškovićMate20007.10.200029873
KRAK Kvarner, RijekaMNovkoIvan19998.3.199915276
KRAK Kvarner, RijekaMPavelićAntun Rudolf199016.2.199027938
KRAK Kvarner, RijekaMPolićRomano19985.1.199812152
KRAK Kvarner, RijekaMPremeruMarin199029.8.199030644
KRAK Kvarner, RijekaMRužićAdrijan200127.2.200117687
KRAK Kvarner, RijekaMSlugaErik20014.3.200120229
KRAK Kvarner, RijekaMŠtanfelMatjaž199010.9.199024366
KRAK Kvarner, RijekaMTalićZoran199023.6.199027940
KRAK Kvarner, RijekaMVlahinjaTin19987.8.199822516
KRAK Kvarner, RijekaMVrbanMatej200112.3.200117691
KRAK Kvarner, RijekaMVujevićIvan199830.8.199814235
KRAK Kvarner, RijekaMVukelićLuka200125.7.200123648
KRAK Kvarner, RijekaMVuletićIvan20026.5.200220322
KRAK Kvarner, RijekaMŽilićZoran19824.8.198224583
KRAK Kvarner, RijekaWBacaljaEma20009.7.200029874
KRAK Kvarner, RijekaWBagarićNea20007.1.200014713
KRAK Kvarner, RijekaWBarnjakKlara199918.9.199912145
KRAK Kvarner, RijekaWBegićAgata19912.8.199124907
KRAK Kvarner, RijekaWBegićNika19976.12.199716263
KRAK Kvarner, RijekaWBobanovićLuana19995.3.199915997
KRAK Kvarner, RijekaWBuhaMatea20014.5.200117058
KRAK Kvarner, RijekaWDujmešićKarolina200119.11.200117845
KRAK Kvarner, RijekaWJurićTea200128.8.200117697
KRAK Kvarner, RijekaWKirinčićDanijela19775.4.197730550
KRAK Kvarner, RijekaWKolakSara199522.6.199511422
KRAK Kvarner, RijekaWKolovratLucija200013.9.200017698
KRAK Kvarner, RijekaWMičić LušticaMartina198624.7.198630549
KRAK Kvarner, RijekaWPolićIva20008.4.200017700
KRAK Kvarner, RijekaWRožmarićGloria199725.2.199725286
KRAK Kvarner, RijekaWStevanovićJelena198329.10.198330562
KRAK Kvarner, RijekaWSuperinaSara200116.12.200124244
KRAK Kvarner, RijekaWŠtefanacLaura19981.7.199827939
KRAK Kvarner, RijekaWTibljašAna200129.9.200117690
KRAK Kvarner, RijekaWTibljašVlasta197319.12.197323050
KRAK Kvarner, RijekaWTomić SmojverIva19843.6.198426222
KRAK Kvarner, RijekaWVidučićTea198523.8.198511199
KRAK Kvarner, RijekaWVizintinKsenija19798.10.197930597
KRAK Kvarner, RijekaWVučaj ErlićVeronika19762.7.197616909
KRAK Kvarner, RijekaWVukelićNina20001.10.200017713
KRAK Kvarner, RijekaWŽelimorskiFranja199813.11.199826121
KRAK Kvarner, RijekaWŽikićErika200111.10.200117060
KRKAK Krk, KrkMBonifačićFran20007.6.200026118
KRKAK Krk, KrkWOrlićAndrea200121.4.200114599
AK Križevci, KriževciMHrg MatušinŽeljko198428.12.198430462
AK Križevci, KriževciMHunjakDominik199918.4.199919642
AK Križevci, KriževciMKešerDorian200216.4.200225795
AK Križevci, KriževciMKraljRudolf199410.8.199412918
AK Križevci, KriževciMKrulićNeven200117.7.200114842
AK Križevci, KriževciMKuzmićIgor197922.9.197930463
AK Križevci, KriževciMMergonOgnjen199614.11.199610866
AK Križevci, KriževciMNovoselSandro19794.4.197930712
AK Križevci, KriževciMPalčićDomagoj19895.12.19894606
AK Križevci, KriževciMPalčićJuraj19979.12.199716237
AK Križevci, KriževciMPalčićMatija198730.12.19874607
AK Križevci, KriževciMPalijanTvrtko199913.12.199911573
AK Križevci, KriževciMPavličekAlen199318.8.199311568
AK Križevci, KriževciMZorkoRobert199811.7.199811825
AK Križevci, KriževciWDrljačićMagdalena200011.7.200018849
AK Križevci, KriževciWDrljačićVeronika200113.12.200115776
AK Križevci, KriževciWSmojverRenata19678.10.196730464
AK Križevci, KriževciWŠimunčićAnja199327.11.199310832
AK Križevci, KriževciWŠimunčićEla199819.1.199812011
AK Križevci, KriževciWŠimunčićIda19969.4.199613493
AK Križevci, KriževciWZimonjiLucija200119.2.200114712
LIBURAK Liburnija, RijekaMBogojevićBožidar19416.1.194124390
LIBURAK Liburnija, RijekaMIvaničićDaniel19969.12.199618881
M95TK Marathon 95, VaraždinMBeloševićAntun195530.4.195515183
M95TK Marathon 95, VaraždinMČorbaIvan196919.2.196915175
M95TK Marathon 95, VaraždinMDubovečakMartin197120.10.197110673
M95TK Marathon 95, VaraždinMFijokMladen198313.6.198330156
M95TK Marathon 95, VaraždinMGregorinčićLadislav196310.3.196310599
M95TK Marathon 95, VaraždinMGužvinecAndrej198823.8.198826410
M95TK Marathon 95, VaraždinMHabrlinNikola199429.7.199426365
M95TK Marathon 95, VaraždinMHorvatŽarko198226.11.198227186
M95TK Marathon 95, VaraždinMKišakBranimir198424.7.198430341
M95TK Marathon 95, VaraždinMKlapežJakov194824.7.19486386
M95TK Marathon 95, VaraždinMKorošicFranjo196518.4.196510601
M95TK Marathon 95, VaraždinMKušćerAnđelko197118.9.197129267
M95TK Marathon 95, VaraždinMMendašHrvoje197716.9.197716621
M95TK Marathon 95, VaraždinMMoslavacSaša196830.8.196815182
M95TK Marathon 95, VaraždinMPoljanićMarko199020.4.199027390
M95TK Marathon 95, VaraždinMPongračićGoran19692.5.196915179
M95TK Marathon 95, VaraždinMPongračićMario196717.9.196715180
M95TK Marathon 95, VaraždinMŠoštarićMario19871.11.198727318
M95TK Marathon 95, VaraždinMTillStjepan195716.8.195728698
M95TK Marathon 95, VaraždinMVečerićEmerik197822.6.197831155
M95TK Marathon 95, VaraždinWBalažVanda197526.8.197528528
M95TK Marathon 95, VaraždinWIlijašJasmina198819.8.198816454
M95TK Marathon 95, VaraždinWJambrešićIris199917.8.199931122
M95TK Marathon 95, VaraždinWKaniškiDanijela199020.6.199029994
M95TK Marathon 95, VaraždinWKorošicRenata197115.8.197110602
M95TK Marathon 95, VaraždinWKovačMišela198821.4.198827192
M95TK Marathon 95, VaraždinWMartinezJasenka195928.11.195924988
M95TK Marathon 95, VaraždinWMatačićMaja19822.8.198225567
M95TK Marathon 95, VaraždinWTurkMirela198924.7.198922264
M95TK Marathon 95, VaraždinWVrbanićLidija19707.5.197026502
M95TK Marathon 95, VaraždinWŽupanićValentina19751.8.197515176
MAKVŽMAK, VaraždinWCrkvenčićMarta199923.6.199928798
MAKVŽMAK, VaraždinWZgurićEma20001.5.200012223
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMBašićRoberto19688.2.196827339
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMBabićKrešo19705.5.197011320
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMBalažinecAleksandar19875.12.198724640
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMBenetaDražen198212.4.198230453
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMBiterNikola198819.4.198818876
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMBlažaninAnte19586.10.19588915
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMBuljanJuro197526.5.197528597
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMBuljanMarko197918.6.197930763
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMDamjanovićAndrija197629.7.197620233
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMDružinecIvan198612.12.198631010
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMGerenčirIvan197527.8.197510596
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMGrgonaJadranko196120.4.196127839
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMJelićNeno19804.3.198026820
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMJurčićŽeljko196629.1.196629319
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMJurićNikola19845.12.198429409
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMKošićKrešimir19726.7.197210586
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMKožićSlaven198225.1.198222992
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMKožićTomislav19739.3.197329396
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMKopeckiDragan196022.7.196028137
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMKršinićFrano195219.1.19524778
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMKresojevićFranjo195324.2.19538917
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMKrištoDomagoj197325.3.197316460
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMLikarBogdan19695.5.196930338
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMLončarićIvan196314.9.196329397
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMLovrićMarinko195716.4.195718286
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMMaletićIvan199218.12.199227837
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMMarkotaBoris197411.2.197427111
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMMatejčićSrećko19579.4.195722702
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMMeštrovićMladen196830.9.196824325
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMMesecDamir198017.6.198022866
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMMihaljevićTomislav19881.1.198827446
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMNovosadRoman197324.4.197329562
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMPavlakovićMario19866.9.198629369
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMPavlovićBojan19844.5.198427838
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMPetroševićIvan197730.9.197729479
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMRadojkovićRobert198110.6.198110862
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMSindičićDario19955.10.199522867
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMSmiljanićMladen196722.9.196710942
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMStiasniVelimir19506.12.195029564
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMSušilovićKrešimir197215.6.197222251
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMŠnurKrunoslav19591.1.195918036
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMŠtefanićAlen19677.7.196725747
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMTadinTonći198123.5.198127445
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMTurkaljKrešimir197424.12.197427401
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMVidaZvonko195717.5.19579008
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMVlahovićJerko198831.7.198829563
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMVranešaVladimir194911.2.19499431
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMZebićHrvoje19711.8.197122993
MAKZGAK Maksimir, ZagrebMŽiškovićMario19595.7.195966
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWAntolkovićAnita198916.12.198917210
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWBitorajacKristina19812.9.198117431
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWBožićĐurđica195712.3.195713690
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWBrižanKristina199418.5.199430404
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWBudimirIvana197924.1.197927340
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWDalićMartina196712.11.196729410
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWDobrinNatalija198411.10.198427187
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWErcegLidija198414.8.198431011
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWGlumpak ĐurđevićTatjana197125.5.197128139
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWHebrang GrgićIvana197417.4.197430609
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWHrvačićPetra19916.4.199128749
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWKesonjaDijana19751.11.197513693
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWKilimIva197923.4.197925015
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWKovačićVišnja196616.12.196629812
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWKresojevićAna195523.8.19559353
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWKutlešaDorotea199222.1.199221471
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWLončarićVlasta19907.11.199024639
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWMesecDubravka198326.9.19839811
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWPavlićKatarina199824.11.199830782
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWPavlićLucija199824.11.199830781
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWPoblete BogdanicCristina Alejandra198417.11.198413085
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWStrihićLucia199328.11.199327836
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWSušilovićMarina198624.6.198629811
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWŠantićBojana19838.12.198322130
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWŠarićTanja19683.4.196825014
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWŠorgićBožica197025.12.197010581
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWŠtefićAnita198210.6.198227403
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWŠusterMartina199028.3.199028750
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWTomaić BernatAna19832.3.198329561
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWTušek-LončarićJasna19665.1.196629398
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWUrbanMaja19851.1.198529824
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWVrajićMarija197623.9.19769387
MAKZGAK Maksimir, ZagrebWZebićNives199817.9.199822994
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaMFriščićJakov199727.5.199728250
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaMGrahKrunoslav20004.3.200028244
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaMHlupićIvica19764.2.197630645
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaMHmelinaMiljenko19749.1.197429581
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaMHršakMiljenko198115.3.198128241
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaMKrstićRomano19831.5.198328246
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaMMuharVedran19972.2.199729770
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaMRadakAnte198826.8.198828251
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaWHršakIva199729.9.199728238
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaWJanžekDijana198727.1.198728602
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaWLjuma SkupnjakLana198218.6.198230638
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaWRebrenjakKatarina19995.11.199928237
MARKRTrkači klub Maraton, KrapinaWŠperandaNika199231.12.199230890
MAVAK Maraton, VukovarMAnđelićKristijan198512.4.198528819
MAVAK Maraton, VukovarMBanovakDarko197111.7.197110590
MAVAK Maraton, VukovarMBusićSiniša198112.11.198130819
MAVAK Maraton, VukovarMČošićStjepan197721.5.197714678
MAVAK Maraton, VukovarMDrobinaMiroslav198517.11.198511643
MAVAK Maraton, VukovarMImširovićAlen19927.9.199226488
MAVAK Maraton, VukovarMJelicaStjepan197326.6.197314417
MAVAK Maraton, VukovarMJonjićSiniša19819.11.198121132
MAVAK Maraton, VukovarMKraguljacĐuro197328.2.19738792
MAVAK Maraton, VukovarMPetkovićNikola19522.2.195210100
MAVAK Maraton, VukovarMRadićDamir197917.8.197930641
MAVAK Maraton, VukovarMŠeremetDomagoj19895.10.198914416
MAVAK Maraton, VukovarWĐapićMaja19732.11.197326487
MAVAK Maraton, VukovarWJelicaMirela197629.8.197621129
MAVAK Maraton, VukovarWPiljašLidija19808.3.198023830
MAVAK Maraton, VukovarWZahirovićVanda198025.3.198021131
MAXAK Maximvs, PorečMBenčićAleksandar196127.2.196130195
MAXAK Maximvs, PorečMMatićAntonio200214.10.200223802
MAXAK Maximvs, PorečMPeić-GavranGoran198527.11.198531150
MAXAK Maximvs, PorečMSučićDamir196730.7.196729425
MAXAK Maximvs, PorečMŠtorcAndrej19901.8.199031151
MAXAK Maximvs, PorečMUžilaMario199716.2.199714232
MAXAK Maximvs, PorečMUljanićLoris200228.8.200221875
MAXAK Maximvs, PorečMVidovićJasmin197816.5.197825586
MAXAK Maximvs, PorečMVrusGoran19801.2.198029423
MAXAK Maximvs, PorečMŽužićEnis196723.7.196729377
MAXAK Maximvs, PorečWKošetoSandra197914.11.197928300
MAXAK Maximvs, PorečWMomićĐeni19704.10.197029376
MAXAK Maximvs, PorečWŽužićSuzana19672.7.196729378
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodMArbanasAntonio19939.6.199328133
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodMBednjanecMatko199228.9.199229191
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodMBićanićMarko199514.4.199528136
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodMDuljVedran199024.11.199029190
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodMJelićJosip197818.9.197829193
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodMLovrićMario198119.6.198130783
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodMMarinovićTomislav19869.4.198628134
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodMŠimićKrešimir19887.11.198828178
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodMŠpiljarIvica199131.3.199129826
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodMUgrčićGoran197721.7.197729827
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodWGrško ŠimićIvana198525.2.198528174
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodWJelićAna198213.9.198228173
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodWJozićInes199515.4.199528135
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodWPavlovićAnkica198228.2.198228175
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodWPrincipKristina197818.8.197828176
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodWŠimićNives198917.3.198930785
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodWŠtrbacSendi198710.9.198730820
MAZSBUltramaraton klub Mazator, Slavonski BrodWWardeJasmina19915.2.199129825
AK Međimurje, ČakovecMBabićLeon200113.2.200117020
AK Međimurje, ČakovecMCiglarMarko19779.11.197730692
AK Međimurje, ČakovecMDodlekTomica19806.12.198024934
AK Međimurje, ČakovecMFotakDamir197512.1.197530561
AK Međimurje, ČakovecMFranjićDavorin196821.12.196828626
AK Međimurje, ČakovecMHorvatIgor19993.2.199930472
AK Međimurje, ČakovecMHorvatMario19731.2.197315015
AK Međimurje, ČakovecMHorvatSaša199127.3.199128531
AK Međimurje, ČakovecMHorvatićZvonko196118.6.19612094
AK Međimurje, ČakovecMIgnacMladen200120.4.200126411
AK Međimurje, ČakovecMJanušićIvan198822.3.198818119
AK Međimurje, ČakovecMKočišDarko19803.1.198028532
AK Međimurje, ČakovecMKržinaDejan196614.9.196619861
AK Međimurje, ČakovecMLajtmanSiniša198231.3.19822909
AK Međimurje, ČakovecMMatotekDamir198422.11.198429911
AK Međimurje, ČakovecMMillerRobert197510.10.197520545
AK Međimurje, ČakovecMNovakNenad197414.3.19748820
AK Međimurje, ČakovecMOrehovecRanko198126.6.198125563
AK Međimurje, ČakovecMPajtlerTadej199427.8.199420796
AK Međimurje, ČakovecMPetekDavor198324.6.198328705
AK Međimurje, ČakovecMSeverMario197416.11.197426755
AK Međimurje, ČakovecMStrahijaPavao200217.6.200222706
AK Međimurje, ČakovecMŠafarićĐorđe197625.4.197630558
AK Međimurje, ČakovecMŠarićArian200125.10.200116897
AK Međimurje, ČakovecMŠarićDamir197224.7.197221831
AK Međimurje, ČakovecMŠimunićDamir197718.3.197718197
AK Međimurje, ČakovecMŠkvorcSiniša197910.2.197930308
AK Međimurje, ČakovecMŠtefičarIgor19937.3.199321957
AK Međimurje, ČakovecMTalanMiljenko197311.6.19731269
AK Međimurje, ČakovecMTodorovićBranko195812.8.19583183
AK Međimurje, ČakovecMTodorovićSven199717.9.199711601
AK Međimurje, ČakovecMVerliDavid200010.11.200014493
AK Međimurje, ČakovecMVeselkoNenad197616.8.19762910
AK Međimurje, ČakovecMŽbuljAleksandar197318.9.19731127
AK Međimurje, ČakovecMŽbuljLovro200220.9.200216899
AK Međimurje, ČakovecWBezekMartina19822.1.198224620
AK Međimurje, ČakovecWBlažićTeuta200029.11.200017021
AK Međimurje, ČakovecWBranilovićLea20009.8.200022709
AK Međimurje, ČakovecWDobšaNina199910.9.199914494
AK Međimurje, ČakovecWHorvatBožica196916.1.196917032
AK Međimurje, ČakovecWHorvatIvanka19812.6.198124937
AK Međimurje, ČakovecWJeđutŠtefica198317.12.198324936
AK Međimurje, ČakovecWKosLea198827.7.198824935
AK Međimurje, ČakovecWKozarSanja198913.7.19896356
AK Međimurje, ČakovecWPejićIvana198710.4.198724938
AK Međimurje, ČakovecWPodgorelec-SircŽeljka197022.1.197025512
AK Međimurje, ČakovecWRadovanBojana197911.1.197930307
AK Međimurje, ČakovecWSiladiNada197828.10.197828706
AK Međimurje, ČakovecWVaserSandra197328.5.197323105
AK Međimurje, ČakovecWVugrinecMateja199122.4.199127569
AK Međimurje, ČakovecWZeljkoIvana199622.5.199624618
AK Međimurje, ČakovecWŽbuljLucija199622.3.199611083
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloMAbramovićVedran19791.11.197917947
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloMAnđalTihomir197019.1.197010347
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloMAnićDomagoj198012.3.198030434
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloMBarilićMatej197411.3.197417948
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloMBerkoIngo197026.11.197028891
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloMJakšićJosip19713.12.197127386
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloMKnuppelUlrich195216.7.195227175
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloMMatijašNeven196525.9.196521168
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloMPintarKristian19784.2.197829185
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloMPoljakTomislav197921.12.197921253
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloMŠpoljarićŽeljko197321.5.197328545
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloMZecDejan19873.5.198728543
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloWBiondaMarina19827.3.198223836
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloWBoščićKlaudija19878.7.198712061
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloWCuković-KinderLjiljana19663.12.196623838
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloWKnüppelKarola196529.5.196530433
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloWMihordinMarta19808.7.198028542
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloWRadošićIvanka19583.6.195827177
MDSAK Martin Dugo Selo, Dugo SeloWVidovićRužica19744.7.197425565
MEDAK Medulin, MedulinMGrgorinićLuka199930.8.199929403
MEDAK Medulin, MedulinMLupetinaMarko200225.2.200230083
MEDAK Medulin, MedulinMMezulićMate198115.7.19816257
MEDAK Medulin, MedulinMRadešićIvan197523.10.197528128
MEDAK Medulin, MedulinWRistoskiMikela19897.11.198911143
MEDAK Medulin, MedulinWŠebaljLuana19964.2.199623601
MKAK Moslavina, KutinaMCibanKarlo200022.7.200017623
MKAK Moslavina, KutinaMDesićMateo200122.10.200114984
MKAK Moslavina, KutinaMPazmanFilip199824.8.199814978
MKAK Moslavina, KutinaMRožićFlorijan200219.7.200214979
MKAK Moslavina, KutinaWBogićDora200115.6.200114982
MKAK Moslavina, KutinaWCibanMatea200022.7.200019769
MKAK Moslavina, KutinaWDesićTena199912.5.199914983
MKAK Moslavina, KutinaWGršetaMateja20027.5.200218008
MKAK Moslavina, KutinaWHalajkoNina200018.7.200016592
MKAK Moslavina, KutinaWKrmelićLara200216.3.200214974
MKAK Moslavina, KutinaWPazmanElena200024.10.200014379
MKAK Moslavina, KutinaWSaračTihana19858.10.19858486
MSAK Mursko Središće, Mursko SredišćeWNovakMarta200211.9.200229999
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodMJambrešićZdenko195331.3.195314241
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodMJamerKristijan199613.7.199611062
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodMKekezZrinoslav20014.10.200122502
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodMMartinovićLuka200214.5.200227974
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodMStankovićDalibor19742.4.197417071
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodMŠaracStjepan200025.8.200014376
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodMŠeremetAntun195623.5.195614242
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodWBačićNikolina200119.11.200125272
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodWBačićRea200212.7.200225273
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodWJambrešićJelena19967.4.199611063
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodWNikoljačićDora200025.11.200023305
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodWŠaracMarta200218.7.200216234
MSBAK Marsonia, Slavonski BrodWŠeremetAntonija198615.9.198629418
MSPMK Marjan, SplitMBarićMilenko197224.1.197226437
MSPMK Marjan, SplitMBarišićMiroslav196120.9.196120494
MSPMK Marjan, SplitMBilićAnte197916.1.197926438
MSPMK Marjan, SplitMBoškovićKrešimir19794.4.197925674
MSPMK Marjan, SplitMErcegovićVedran196724.6.196721416
MSPMK Marjan, SplitMGaleIvan198730.7.198730313
MSPMK Marjan, SplitMGrgurevićBruno19996.2.199925348
MSPMK Marjan, SplitMHrstićSlobodan19732.3.197325005
MSPMK Marjan, SplitMJadrijevZdravko197211.5.197220094
MSPMK Marjan, SplitMJerkovićJosip196611.3.196630854
MSPMK Marjan, SplitMJurinMarko196919.3.196925548
MSPMK Marjan, SplitMKučićDario19651.12.196521417
MSPMK Marjan, SplitMLalićVik19769.2.197627971
MSPMK Marjan, SplitMLemoPetar Krešimir19818.1.198130855
MSPMK Marjan, SplitMLizdeZlatan196430.4.196427349
MSPMK Marjan, SplitMLujanovićNebojša198131.5.198130894
MSPMK Marjan, SplitMMalešTomislav197820.1.197826440
MSPMK Marjan, SplitMMalenicaNikola198523.9.198521420
MSPMK Marjan, SplitMParčinaIvica19805.5.198025003
MSPMK Marjan, SplitMPleštinaZlatko19702.4.197012953
MSPMK Marjan, SplitMPoljanićPavo19794.1.197920100
MSPMK Marjan, SplitMRajnišNenad196429.8.196425004
MSPMK Marjan, SplitMSedlarIvica197729.5.197718311
MSPMK Marjan, SplitMŠtabaŽelimir19746.4.197420102
MSPMK Marjan, SplitMVujovićDraško19594.6.195921414
MSPMK Marjan, SplitWNegovanovićMaja19829.12.198220098
MSPMK Marjan, SplitWPavičićKlara197726.10.197730892
MSPMK Marjan, SplitWPiplicaAna19582.1.195821413
MSPMK Marjan, SplitWŠustić StankovićNikolina198724.7.198727970
MSPMK Marjan, SplitWVidićVerica196917.3.196926123
MSPMK Marjan, SplitWVittorioFrancesca198022.4.198029018
MUPKTAK Moslavina u pokretu, KutinaMČelikovićMario198517.1.198525615
MUPKTAK Moslavina u pokretu, KutinaMDrakslerGoran19692.6.196924545
MUPKTAK Moslavina u pokretu, KutinaMKlaićDanijel198322.6.198324541
MUPKTAK Moslavina u pokretu, KutinaMKlinčićVladimir19887.7.198821523
MUPKTAK Moslavina u pokretu, KutinaMNigovićAntun197621.1.197627069
MUPKTAK Moslavina u pokretu, KutinaMPerićMatej19881.3.198827676
MUPKTAK Moslavina u pokretu, KutinaWBizikMonika197511.1.197527674
MUPKTAK Moslavina u pokretu, KutinaWKelemenMarija199320.5.199329329
MUPKTAK Moslavina u pokretu, KutinaWLašakTanja197323.11.197326055
MUPKTAK Moslavina u pokretu, KutinaWPlemenitiJasna197715.11.197727675
MUPKTAK Moslavina u pokretu, KutinaWŠpoljarić JazvanacKristina19899.9.198923809
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMBabićNedjeljko197116.8.197129419
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMČaićMarko199718.7.199729762
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMDelačŽelimir196022.9.19609986
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMDevčićBerislav196628.7.196610651
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMGrčićJurica19741.4.197431020
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMGrgasGoran196928.10.19699325
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMJanjićMatej199122.12.199123857
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMKneževićMario198128.4.198120640
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMMarjanovićAnte198623.1.198626187
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMMartinovićJosip19814.1.198128524
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMMatusinaDominik199519.12.199531022
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMOrlovacMarko19953.7.199528407
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMPajićZoran198413.4.198431021
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMPečnikMartin19793.2.197925554
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMPlaninšekVedran19872.2.198730494
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMSuhaljMihael19991.4.199929420
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMŠkrinjarićBruno198724.10.198723284
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMTopolnjakNino199724.4.199730531
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMTrgovacDanijel197726.4.197726240
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMVutmejBruno199229.9.199227827
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaMZvonarIvan199424.12.19949999
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaWDelač MusićTihana19892.7.198912046
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaWĐapić ŠtrigaSanja198421.12.198420789
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaWHorvatekRenata196511.11.196511300
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaWJanjićVedrana197917.5.197926239
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaWJovićMonika199017.4.199030891
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaWKlarićEmma199611.3.199631063
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaWKlarinSanja198720.6.198727828
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaWKučićLucija199627.10.199631062
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaWPečnikLana198212.2.198225553
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaWStepanićNika20018.2.200131019
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaWVukovićNina20023.6.200220788
MVGMK Velika Gorica, Velika GoricaWZvonarJasminka19683.9.196810551
MZHAAK Mladost, ZagrebMBarunčićFilip199416.5.199411398
MZHAAK Mladost, ZagrebMCrnkovićKrešimir19954.1.199523504
MZHAAK Mladost, ZagrebMČeškovićTomislav19977.6.199723500
MZHAAK Mladost, ZagrebMČolakLovre199714.4.199726219
MZHAAK Mladost, ZagrebMČulinaMateo19945.10.199413178
MZHAAK Mladost, ZagrebMDidakovićRok199917.6.199912722
MZHAAK Mladost, ZagrebMDumančićLuka19984.9.199824926
MZHAAK Mladost, ZagrebMElkasevićEmir19933.6.199315687
MZHAAK Mladost, ZagrebMFogadićDavid199629.8.199625451
MZHAAK Mladost, ZagrebMHojsakFran199625.11.199622768
MZHAAK Mladost, ZagrebMJaklinMijo Antun199924.8.199922735
MZHAAK Mladost, ZagrebMJandrokovićManuel200211.9.200225595
MZHAAK Mladost, ZagrebMKaplanJan200127.9.200124160
MZHAAK Mladost, ZagrebMKaradžaJosip199723.3.199728520
MZHAAK Mladost, ZagrebMKlekovićIvor20026.4.200227530
MZHAAK Mladost, ZagrebMKolakušićJozo199331.3.199324535
MZHAAK Mladost, ZagrebMKrležaIvan199215.3.199220601
MZHAAK Mladost, ZagrebMKunštekKarlo20023.5.200223029
MZHAAK Mladost, ZagrebMKunaDavor19979.6.199724569
MZHAAK Mladost, ZagrebMLajtmanMarko19795.1.197918
MZHAAK Mladost, ZagrebMLeškovićMartin200019.7.200025711
MZHAAK Mladost, ZagrebMLisakJosip198724.8.198729239
MZHAAK Mladost, ZagrebMLjubičićJuro198629.5.198623731
MZHAAK Mladost, ZagrebMLotričMihael200217.1.200223875
MZHAAK Mladost, ZagrebMMarkovićArno199928.8.199913916
MZHAAK Mladost, ZagrebMMarkovićJan199427.6.199410879
MZHAAK Mladost, ZagrebMMiloševićSaša198822.5.19888707
MZHAAK Mladost, ZagrebMMustafićLuka19923.3.19929611
MZHAAK Mladost, ZagrebMMutićDomagoj200014.6.200015684
MZHAAK Mladost, ZagrebMPapakJosip199810.10.199827684
MZHAAK Mladost, ZagrebMPavletićLeo19978.5.199724585
MZHAAK Mladost, ZagrebMPervanKarlo19973.4.199723326
MZHAAK Mladost, ZagrebMPestićFilip199410.2.199410848
MZHAAK Mladost, ZagrebMPestićMarko199410.2.199422713
MZHAAK Mladost, ZagrebMPetkovićGordan198529.3.198523748
MZHAAK Mladost, ZagrebMPetrovićFilip199526.4.199523506
MZHAAK Mladost, ZagrebMPetrovićMislav199817.7.199823503
MZHAAK Mladost, ZagrebMPlešeDenis19984.2.199824924
MZHAAK Mladost, ZagrebMPrpićMatija199728.3.199727829
MZHAAK Mladost, ZagrebMReinićTomislav200228.3.200229628
MZHAAK Mladost, ZagrebMRimacDomagoj199521.11.199521029
MZHAAK Mladost, ZagrebMSikirićRoko200214.10.200229304
MZHAAK Mladost, ZagrebMSiljanDavid199429.4.199411452
MZHAAK Mladost, ZagrebMSmirčićDino200030.6.200030764
MZHAAK Mladost, ZagrebMSragaMladen196428.9.19649662
MZHAAK Mladost, ZagrebMStrukarStjepan199019.7.199027830
MZHAAK Mladost, ZagrebMŠegotaIvo199830.7.199823730
MZHAAK Mladost, ZagrebMŠesnićTea198715.8.198723033
MZHAAK Mladost, ZagrebMŠpaletaPatrick Luke199814.9.199829070
MZHAAK Mladost, ZagrebMŠtefanMartin199620.9.199624927
MZHAAK Mladost, ZagrebMTikuArijan200123.2.200119483
MZHAAK Mladost, ZagrebMTonkovićLeon200017.9.200015685
MZHAAK Mladost, ZagrebMVišićNeven198826.2.198823055
MZHAAK Mladost, ZagrebMVolarevićMihael19996.5.199930770
MZHAAK Mladost, ZagrebMZemunikBartul19993.5.199927969
MZHAAK Mladost, ZagrebMŽgaljićAdrian199224.6.199226659
MZHAAK Mladost, ZagrebWAralicaNika200013.6.200022456
MZHAAK Mladost, ZagrebWBakovićZara20015.11.200123790
MZHAAK Mladost, ZagrebWBalenovićMarija200127.2.200124647
MZHAAK Mladost, ZagrebWBlaževićDoris199020.9.199029316
MZHAAK Mladost, ZagrebWBorićMagdalena19989.11.199830057
MZHAAK Mladost, ZagrebWCrnjakUrša20012.1.200118829
MZHAAK Mladost, ZagrebWČičkovićLaura200221.2.200227581
MZHAAK Mladost, ZagrebWČorbaElla198023.11.198024312
MZHAAK Mladost, ZagrebWDedeićKatarina200019.1.200024256
MZHAAK Mladost, ZagrebWDusperIvana198226.9.198229318
MZHAAK Mladost, ZagrebWFrinčićAna199726.7.199723027
MZHAAK Mladost, ZagrebWGalićPaula200120.8.200124316
MZHAAK Mladost, ZagrebWGazdekKarmen19834.11.198323867
MZHAAK Mladost, ZagrebWHuskićAnisa200213.6.200220996
MZHAAK Mladost, ZagrebWKožicaAnika19975.6.199723501
MZHAAK Mladost, ZagrebWKovač DušakTihana20025.7.200227736
MZHAAK Mladost, ZagrebWKovačićVinka20006.8.200023030
MZHAAK Mladost, ZagrebWKraljIskra199931.1.199915985
MZHAAK Mladost, ZagrebWKurečićDora20005.3.200023032
MZHAAK Mladost, ZagrebWLisičarTereza197921.4.197929682
MZHAAK Mladost, ZagrebWMatićAntea19999.4.199929505
MZHAAK Mladost, ZagrebWMišetićKarla199421.11.199426663
MZHAAK Mladost, ZagrebWMorićAntea199723.8.199723663
MZHAAK Mladost, ZagrebWMužarićIvana19969.6.199615638
MZHAAK Mladost, ZagrebWMužarićValentina199223.7.199213100
MZHAAK Mladost, ZagrebWMustafićEva199827.2.199815973
MZHAAK Mladost, ZagrebWNovakovićIvona199921.3.199918570
MZHAAK Mladost, ZagrebWPavlovićLucija200115.5.200115673
MZHAAK Mladost, ZagrebWPerkovićSandra199021.6.19909777
MZHAAK Mladost, ZagrebWPiršaDorotea200016.9.200021008
MZHAAK Mladost, ZagrebWPopovićIvana200221.1.200218809
MZHAAK Mladost, ZagrebWRadoševićAna200012.4.200023502
MZHAAK Mladost, ZagrebWRumbakRebeka199925.1.199928905
MZHAAK Mladost, ZagrebWSragaIvana196630.9.196611342
MZHAAK Mladost, ZagrebWSragaMartina199826.4.199812710
MZHAAK Mladost, ZagrebWStarčevićKarla199719.6.199723498
MZHAAK Mladost, ZagrebWSvibenHelena200023.7.200029692
MZHAAK Mladost, ZagrebWVitasovićElisabetta199719.10.199729317
MZHAAK Mladost, ZagrebWVučemilovićEla199723.10.199723039
MZHAAK Mladost, ZagrebWVučemilovićInes200023.8.200023499
MZHAAK Mladost, ZagrebWVukovićAna200118.11.200124711
NEDAK Nedelišće, NedelišćeMKovačićLovro199621.11.199611280
NEDAK Nedelišće, NedelišćeMKrizmanMihael199218.4.199210740
NEDAK Nedelišće, NedelišćeMOreškiGoran198416.4.19842640
NEDAK Nedelišće, NedelišćeMPuklavecAleksandar198025.7.19802040
NEDAK Nedelišće, NedelišćeWDaniaEma20025.1.200223554
NEDAK Nedelišće, NedelišćeWPintarićDiana19973.1.199711596
NGAK Nova Gradiška, Nova GradiškaMGubićDanijel19792.5.197930974
NGAK Nova Gradiška, Nova GradiškaMMarkovićMiroslav19711.5.197121066
NGAK Nova Gradiška, Nova GradiškaMPetekDarko196516.7.196530975
NGAK Nova Gradiška, Nova GradiškaMRoknićNenad19686.10.196830973
NGAK Nova Gradiška, Nova GradiškaMTrupinićMladen19633.7.196330976
OKITAK Okit-Vodice, VodiceMGrbićBojan198516.9.198530691
OKITAK Okit-Vodice, VodiceMMrčelaKrešimir199131.12.199126905
OKITAK Okit-Vodice, VodiceMOstojićNenad198312.2.198330122
OKITAK Okit-Vodice, VodiceMSavićAndrija19965.8.199625634
OKITAK Okit-Vodice, VodiceMVukmanMarin19771.2.197725633
OKITAK Okit-Vodice, VodiceWKulićPetra19867.3.198630714
OLUMSRU Olimpik, UmagMBasiacoRoberto19621.1.196225370
OLUMSRU Olimpik, UmagMBrankovićRanko19644.12.196426316
OLUMSRU Olimpik, UmagMBrdarDuško19798.10.197928603
OLUMSRU Olimpik, UmagMBrozićDenis197112.8.197125367
OLUMSRU Olimpik, UmagMFrankovićMario199831.3.199830728
OLUMSRU Olimpik, UmagMJakupovićEmir196611.4.196630441
OLUMSRU Olimpik, UmagMKovačićVedran197629.10.197625578
OLUMSRU Olimpik, UmagMMaglicaDanijel197519.6.197528502
OLUMSRU Olimpik, UmagMMilevojMarko19782.4.197825364
OLUMSRU Olimpik, UmagMNuićMarko19779.6.197725365
OLUMSRU Olimpik, UmagMPopovićNenad197715.12.197725368
OLUMSRU Olimpik, UmagMPortnerAntun198429.1.198428501
OLUMSRU Olimpik, UmagMRadovanovićŽeljko198319.5.198330443
OLUMSRU Olimpik, UmagMŠkropetaLuka198428.7.198427466
OLUMSRU Olimpik, UmagMŠpelićRoberto196814.1.196825413
OLUMSRU Olimpik, UmagMŠterleErni198712.11.198730672
OLUMSRU Olimpik, UmagMTomićMarko19869.10.198626318
OLUMSRU Olimpik, UmagMVratarićIgor198119.2.198128149
OLUMSRU Olimpik, UmagWBenvegnu-LebanJana198011.8.198025420
OLUMSRU Olimpik, UmagWBeračMirjana196718.10.196725417
OLUMSRU Olimpik, UmagWČerneka JacinRahela197829.5.197825366
OLUMSRU Olimpik, UmagWGlavinićNatalija196717.2.196726178
OLUMSRU Olimpik, UmagWLisicaLucija199827.5.199830671
OLUMSRU Olimpik, UmagWMelonMarina198413.8.198425362
OLUMSRU Olimpik, UmagWPopovićJosipa197919.9.197928151
OLUMSRU Olimpik, UmagWRot ZankolaSaša19766.5.197626179
OLUMSRU Olimpik, UmagWTomazinAna198427.1.198430442
OLUMSRU Olimpik, UmagWVelićKetrin199329.4.199330643
OLUMSRU Olimpik, UmagWVojić KrajcarCristina197230.5.197225418
OROSAK Oroslavje, OroslavjeMOrdanićFranjo197311.2.197330334
OTOKAK Otok, OtokWMartinovićAna199911.6.199912141
OTOKAK Otok, OtokWMustapićAna Marija200024.12.200026650
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMDrakulićPetko197417.11.197429909
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMHađurKristijan198830.12.198830755
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMMarkićNikola19827.5.198230800
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMMatešićGoran198729.7.198729220
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMMudrovčićHrvoje198029.2.198030972
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMPoznanovićGoran198410.9.198429221
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMRupčićŽeljko19852.3.198530797
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMSertićRenato199730.12.199729496
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMŠpeharDario198110.4.198130798
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMŠpeharLeopold199210.3.199229225
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMŠpeharMilan198911.10.198929215
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMŠpoljarićStjepan199910.12.199930801
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraMVukovićMario199229.4.199229217
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraWFranjkovićJelena199612.5.199630802
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraWJurčićMirela19816.10.198129223
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraWLadikaValentina199317.12.199330754
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraWOstojićLana198325.8.198329910
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraWSabljakMateja199316.6.199330799
PLIAK Plitvice, Plitvička jezeraWSertićSanja199431.3.199429218
ROGAŠK Rogovo, Sv. Filip i JakovMBirkićŽeljko19736.8.197330101
ROGAŠK Rogovo, Sv. Filip i JakovMKrajncBojan199412.4.199430118
ROGAŠK Rogovo, Sv. Filip i JakovMMrvicaMarko197321.12.197330994
ROGAŠK Rogovo, Sv. Filip i JakovMPikunićIvan19873.5.198722501
ROGAŠK Rogovo, Sv. Filip i JakovMSrdarevićMario198920.9.198930113
ROGAŠK Rogovo, Sv. Filip i JakovMSrdarovićJosip19919.9.199130103
ROGAŠK Rogovo, Sv. Filip i JakovWBrkljačaMartina198024.12.198028991
ROGAŠK Rogovo, Sv. Filip i JakovWBrzićAndrea198925.4.198928994
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMBajzekMartin199615.11.199629898
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMBorovecKrunoslav19665.5.196628628
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMBorovecLovro199315.4.199316257
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMČorkoNeven198315.3.198326145
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMDimecKarlo19947.11.199429895
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMDinjarDražen197616.10.19765653
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMDusparaFrano19683.9.196813521
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMKomarDražen19832.5.198330244
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMKomarMiljenko197927.5.197930245
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMKomarZoran198128.2.198126144
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMKosBruno198530.9.198519672
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMKosecJosip19639.8.196310509
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMKraljićDamir19805.4.198029897
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMLukinaMatija198722.11.19875647
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMLukinaŽeljko195824.4.19585654
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMMiholićRanko196328.9.196329367
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMPaličkaAndrija200023.10.200026143
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMPasanecSiniša196519.3.196528629
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMŠkvorcNikola199113.2.19918808
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaMŠtefanićNikola19918.11.199129894
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaWCvetkovićStela199327.12.199328627
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaWDinjarSuzana198329.3.198322980
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaWHegolNikolina19778.10.197730247
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaWJakopovićPetra199615.5.199629896
RPGSAK Rudolf Perešin, Gornja StubicaWLukinaMarija199110.5.199126142
SAMAK Samobor 2007, SamoborMFraničevićDragutin199725.8.199717913
SAMAK Samobor 2007, SamoborMJankovićLuka19999.6.199912170
SAMAK Samobor 2007, SamoborMKosmatAntonio200113.6.200112032
SAMAK Samobor 2007, SamoborMRozićIvan199826.5.199830684
SAMAK Samobor 2007, SamoborWGlaserTara199411.9.199427942
SAPAK Sveti Ante, PoličnikMGrguricaNikola196930.6.196921571
SAPAK Sveti Ante, PoličnikMIvankovićIvan199926.2.199921576
SAPAK Sveti Ante, PoličnikMJovićJosip198630.5.198621591
SAPAK Sveti Ante, PoličnikMMarinovićIvan19486.9.194821574
SAPAK Sveti Ante, PoličnikMMijolovićAntonio19969.1.199621585
SAPAK Sveti Ante, PoličnikMMijolovićMladen196414.6.196421587
SAPAK Sveti Ante, PoličnikMPrtenjačaBorislav196725.7.196721573
SAPAK Sveti Ante, PoličnikMPrtenjačaIvica197417.11.197426812
SAPAK Sveti Ante, PoličnikMŠtulićGabriel200025.12.200021588
SAPAK Sveti Ante, PoličnikMTrutanićPero19604.11.196024794
SAPAK Sveti Ante, PoličnikMUkalovićRadomir196829.9.196821584
SAPAK Sveti Ante, PoličnikWBarićKlaudija197418.10.197421577
SAPAK Sveti Ante, PoličnikWMijolovićPetra200020.12.200021586
SAPAK Sveti Ante, PoličnikWMijolovićTina200125.10.200121589
SAPAK Sveti Ante, PoličnikWŠtulićPaula200025.12.200021575
SAPAK Sveti Ante, PoličnikWUkalovićMarija19733.1.197321578
SAPĐAK Sla-Ante Peric, ĐakovoMAladićDubravko199017.6.199011246
SAPĐAK Sla-Ante Peric, ĐakovoMBlaževićDavor198426.7.198411644
SAPĐAK Sla-Ante Peric, ĐakovoWOmazićMarija Nera200225.2.200227197
SESVASK Sesvete, ZagrebMBonacciDuje19731.6.197326154
SESVASK Sesvete, ZagrebMĐukićIvan199726.6.199726156
SESVASK Sesvete, ZagrebMPrugovečkiJura200130.6.200126169
SESVASK Sesvete, ZagrebMRašanStjepan200130.4.200126170
SESVASK Sesvete, ZagrebMSušićAleksandar196915.8.196928161
SESVASK Sesvete, ZagrebWBlaževićKlara20014.8.200126153
SESVASK Sesvete, ZagrebWBrozovićBruna200017.3.200026155
SESVASK Sesvete, ZagrebWMajetićLea199922.9.199926163
SESVASK Sesvete, ZagrebWMikuljanIva200213.3.200228661
SESVASK Sesvete, ZagrebWPerićMagdalena200129.10.200126167
SESVASK Sesvete, ZagrebWRibićMia200029.12.200026171
SESVASK Sesvete, ZagrebWRisekMargareta199411.5.199426172
SESVASK Sesvete, ZagrebWSušićAna197926.4.197930318
SESVASK Sesvete, ZagrebWŠokVanja200015.6.200026176
SIAK Sisak, SisakMAhmetovićDominik197415.2.197426308
SIAK Sisak, SisakMBaničekIgor198313.7.198330977
SIAK Sisak, SisakMBastaJan19999.6.199928946
SIAK Sisak, SisakMBlazonijaSavo196226.1.196224975
SIAK Sisak, SisakMBožurićDražen19782.3.197828753
SIAK Sisak, SisakMBogdanovićAlen197620.3.197626303
SIAK Sisak, SisakMBriševacBorislav19678.5.196724974
SIAK Sisak, SisakMBubašGoran19889.1.198830837
SIAK Sisak, SisakMCestarićMarko19895.8.198926300
SIAK Sisak, SisakMCvancigerVedran19738.12.197326309
SIAK Sisak, SisakMĐozićSaša19837.7.198326294
SIAK Sisak, SisakMGjaićMarko199521.2.199526622
SIAK Sisak, SisakMHergetJosip19692.5.196930833
SIAK Sisak, SisakMIvančićAntonio19919.11.199126302
SIAK Sisak, SisakMKirinčićDominik196715.2.196729557
SIAK Sisak, SisakMKostelacAlen198612.4.198626618
SIAK Sisak, SisakMLončarevićBoris19744.5.197426293
SIAK Sisak, SisakMLukačevićSaša197915.2.197929353
SIAK Sisak, SisakMMaleševićMirko197117.8.197125174
SIAK Sisak, SisakMMiličićDrago19618.7.196126306
SIAK Sisak, SisakMMračićNikica197312.11.197330152
SIAK Sisak, SisakMSigurJosip199721.7.199726305
SIAK Sisak, SisakMSigurKristijan19984.10.199826304
SIAK Sisak, SisakMSimićFranko198313.4.198325172
SIAK Sisak, SisakMStiperskiDavor19782.8.197826299
SIAK Sisak, SisakMŠalkovićIgor19941.5.199426624
SIAK Sisak, SisakMŠipušKrešimir196112.8.196126310
SIAK Sisak, SisakMTominacLuka200221.2.200226620
SIAK Sisak, SisakWAntonićIvana197413.4.197426297
SIAK Sisak, SisakWBralićMaruška199529.9.199526623
SIAK Sisak, SisakWButkovićMirna199521.4.199529355
SIAK Sisak, SisakWButoracMarta200126.5.200115664
SIAK Sisak, SisakWČatićSonja19824.6.198229554
SIAK Sisak, SisakWĆukTanja19822.4.198229352
SIAK Sisak, SisakWDizdarevićAjla19991.7.199925124
SIAK Sisak, SisakWDizdarevićSejla200224.7.200225123
SIAK Sisak, SisakWDubičanacMarija19918.8.199126307
SIAK Sisak, SisakWFranićJosipa198223.11.198229556
SIAK Sisak, SisakWHafizovićZrinka197910.5.197928098
SIAK Sisak, SisakWKlarićStela20024.7.200225672
SIAK Sisak, SisakWKlindićMagdalena199229.6.199229351
SIAK Sisak, SisakWKrakarMaja19733.10.197326291
SIAK Sisak, SisakWMatanovićJosipa199313.6.199325175
SIAK Sisak, SisakWMračićVišnja19837.7.198330151
SIAK Sisak, SisakWMrazovacVesna19811.9.198129553
SIAK Sisak, SisakWNovakTina197921.8.197926289
SIAK Sisak, SisakWRimajNika200019.6.200027263
SIAK Sisak, SisakWRimajSilvija197623.4.197626290
SIAK Sisak, SisakWRimayMarijeta198015.7.198026621
SIAK Sisak, SisakWSladićAna19796.7.197926292
SIAK Sisak, SisakWSrečecKatarina197619.1.197629555
SIAK Sisak, SisakWŠevoJosipa198028.6.198026296
SIAK Sisak, SisakWŠkrlecTatjana197227.12.197228752
SIAK Sisak, SisakWVidović KostelacBranka19814.8.198126619
SIAK Sisak, SisakWZulićMarija19828.9.198229354
SIAK Sisak, SisakWŽamarijaBrigita19988.7.199830150
SIAK Sisak, SisakWŽamarijaIvančica196528.5.196530149
SLAAK Slatina, SlatinaMMikloševićIvor200122.9.200126450
SLAAK Slatina, SlatinaWNovoselecMarina199624.12.199611113
SLAAK Slatina, SlatinaWSantiDoroteja199717.2.199711116
SLJZAK Sljeme, ZagrebMBabićJosip198218.11.198216327
SLJZAK Sljeme, ZagrebMBertićKrešimir19762.10.197619948
SLJZAK Sljeme, ZagrebMBožićMario197426.11.197419057
SLJZAK Sljeme, ZagrebMCestarDragutin195913.1.195926454
SLJZAK Sljeme, ZagrebMČajkoIvica198115.5.198125219
SLJZAK Sljeme, ZagrebMČučukSafet19464.8.194616760
SLJZAK Sljeme, ZagrebMČuvarMarko199318.7.199329907
SLJZAK Sljeme, ZagrebMDobrenićDobriša196617.11.196626460
SLJZAK Sljeme, ZagrebMDrakulaDarko198327.11.198325574
SLJZAK Sljeme, ZagrebMDugićŽeljko196618.10.196611194
SLJZAK Sljeme, ZagrebMĐogolovićGoran198631.7.198623742
SLJZAK Sljeme, ZagrebMGregurekNikola19859.12.198529904
SLJZAK Sljeme, ZagrebMHorvatićDavid19749.10.197426476
SLJZAK Sljeme, ZagrebMJančijevStjepko196918.3.196912886
SLJZAK Sljeme, ZagrebMJankovićDragan19614.4.19618941
SLJZAK Sljeme, ZagrebMKasikValerij19711.10.197119887
SLJZAK Sljeme, ZagrebMKolacMiroslav197914.3.197926469
SLJZAK Sljeme, ZagrebMKolacTomislav198013.12.198018963
SLJZAK Sljeme, ZagrebMKončuratLuka198216.9.198230733
SLJZAK Sljeme, ZagrebMKorparMatija198912.12.198924587
SLJZAK Sljeme, ZagrebMKosZoran196513.11.196521333
SLJZAK Sljeme, ZagrebMKrčadinacVedran197326.11.197319785
SLJZAK Sljeme, ZagrebMKuljićBojan198730.5.198725220
SLJZAK Sljeme, ZagrebMLepanTomislav197914.8.197924718
SLJZAK Sljeme, ZagrebMLetinčićIgor198810.8.198818658
SLJZAK Sljeme, ZagrebMMarčeljaRomeo196425.5.196429458
SLJZAK Sljeme, ZagrebMMatićToni197915.1.197917307
SLJZAK Sljeme, ZagrebMMeđeriTomislav197317.7.197328231
SLJZAK Sljeme, ZagrebMMićanovićDarko19749.3.197428816
SLJZAK Sljeme, ZagrebMMikulićNikola199012.12.199030889
SLJZAK Sljeme, ZagrebMMrazovićMatija198622.12.198628233
SLJZAK Sljeme, ZagrebMMuratIvan198230.9.198215529
SLJZAK Sljeme, ZagrebMMurgićIvan19641.1.196417106
SLJZAK Sljeme, ZagrebMNedeljkoJavor19577.4.195726455
SLJZAK Sljeme, ZagrebMNikšićJasmin198515.4.198524100
SLJZAK Sljeme, ZagrebMNovoselIvor198026.9.198029906
SLJZAK Sljeme, ZagrebMNovoselacMislav198014.10.198019786
SLJZAK Sljeme, ZagrebMObadIvan198321.6.198321355
SLJZAK Sljeme, ZagrebMOreškovićEugen197914.1.197928746
SLJZAK Sljeme, ZagrebMOreškovićZoran19627.11.196215251
SLJZAK Sljeme, ZagrebMPejićTomislav199010.9.199026472
SLJZAK Sljeme, ZagrebMPetrinecRobert196617.11.196628227
SLJZAK Sljeme, ZagrebMPetrovićDejan19829.4.198211195
SLJZAK Sljeme, ZagrebMPoljanecDavor196628.7.196624574
SLJZAK Sljeme, ZagrebMPongracHrvoje19792.9.197916510
SLJZAK Sljeme, ZagrebMPutanecGordan196523.10.196522881
SLJZAK Sljeme, ZagrebMRadanacDejan198528.6.198517907
SLJZAK Sljeme, ZagrebMRadošIvan19895.7.198926456
SLJZAK Sljeme, ZagrebMRadoljubacSilvano196326.1.196319869
SLJZAK Sljeme, ZagrebMRajkovićMarko19779.7.19778943
SLJZAK Sljeme, ZagrebMSekulićMarko198319.4.198324103
SLJZAK Sljeme, ZagrebMSkočićIvica197827.11.197824576
SLJZAK Sljeme, ZagrebMSmolićNikola19611.10.196116330
SLJZAK Sljeme, ZagrebMSmontaraNenad19856.5.198530735
SLJZAK Sljeme, ZagrebMSrdarevićLovro19936.9.199327278
SLJZAK Sljeme, ZagrebMStipčevićJosip19801.11.198023733
SLJZAK Sljeme, ZagrebMStipčićFilip199320.6.199328212
SLJZAK Sljeme, ZagrebMSupinaAndrija197315.1.197328232
SLJZAK Sljeme, ZagrebMSvetecAleksandar19886.11.198828527
SLJZAK Sljeme, ZagrebMŠebrekBojan198131.3.198130419
SLJZAK Sljeme, ZagrebMŠušnjarDamir196725.10.196729905
SLJZAK Sljeme, ZagrebMŠvaljugTomislav198822.8.198828681
SLJZAK Sljeme, ZagrebMTicaDinko199327.12.199328214
SLJZAK Sljeme, ZagrebMVlašićHrvoje197912.1.197926453
SLJZAK Sljeme, ZagrebMVojvodićMilorad19808.12.198014889
SLJZAK Sljeme, ZagrebMVrebacVinko19856.8.198521335
SLJZAK Sljeme, ZagrebMVudrićNenad198014.11.198027161
SLJZAK Sljeme, ZagrebMVukovićIzidor19927.10.199224919
SLJZAK Sljeme, ZagrebMZorićMilan198810.4.198830734
SLJZAK Sljeme, ZagrebMZujićAnte197914.7.197926464
SLJZAK Sljeme, ZagrebMŽuparićAnte197925.4.197924582
SLJZAK Sljeme, ZagrebWAndrićZorica198010.5.198028744
SLJZAK Sljeme, ZagrebWBajsTamara198427.4.198424720
SLJZAK Sljeme, ZagrebWBožićElza197419.10.197422690
SLJZAK Sljeme, ZagrebWBonačićMaja198517.7.198527024
SLJZAK Sljeme, ZagrebWBulićJozefina19797.6.197930418
SLJZAK Sljeme, ZagrebWButkovićIrena197122.8.197130736
SLJZAK Sljeme, ZagrebWCulejJelena198215.7.198229903
SLJZAK Sljeme, ZagrebWDobrenićNataša196912.11.196921351
SLJZAK Sljeme, ZagrebWĐorđevićMaja199124.1.199130420
SLJZAK Sljeme, ZagrebWFerenčićKatja197113.5.197124778
SLJZAK Sljeme, ZagrebWHorvatDanijela197716.6.197725577
SLJZAK Sljeme, ZagrebWHrenekIvana19842.2.198428949
SLJZAK Sljeme, ZagrebWJakovčićLaura19687.12.196823493
SLJZAK Sljeme, ZagrebWJergović ŠindlerIvana198111.12.198127004
SLJZAK Sljeme, ZagrebWJurišićVeronika19776.4.19775872
SLJZAK Sljeme, ZagrebWKolacMirjana198325.12.198316913
SLJZAK Sljeme, ZagrebWLackovićAnita19796.2.197924781
SLJZAK Sljeme, ZagrebWLovrićMarija198329.3.198326466
SLJZAK Sljeme, ZagrebWLučićSuzana197325.12.197327168
SLJZAK Sljeme, ZagrebWMarasPatricia199028.9.199026281
SLJZAK Sljeme, ZagrebWMarjanovićKristina199027.4.199024097
SLJZAK Sljeme, ZagrebWMarkotićTamara198427.11.198421367
SLJZAK Sljeme, ZagrebWMoharićLidia199218.10.199228590
SLJZAK Sljeme, ZagrebWMurgićMilana19641.8.196417107
SLJZAK Sljeme, ZagrebWNikolesićIngrid198225.4.198227952
SLJZAK Sljeme, ZagrebWOreškovićDubravka197915.1.197930737
SLJZAK Sljeme, ZagrebWOrlićAntonija19774.11.19778129
SLJZAK Sljeme, ZagrebWOsvaldićDolores198611.3.198622983
SLJZAK Sljeme, ZagrebWPoljanacRenata197623.2.197627174
SLJZAK Sljeme, ZagrebWPtičekLucija198714.10.198718667
SLJZAK Sljeme, ZagrebWPušecMara19732.1.197319874
SLJZAK Sljeme, ZagrebWRajićŽana196429.1.19648940
SLJZAK Sljeme, ZagrebWRužićIvana199025.5.199027010
SLJZAK Sljeme, ZagrebWRumbočićKatica197627.11.197610916
SLJZAK Sljeme, ZagrebWSakar VukićTena198721.1.198727918
SLJZAK Sljeme, ZagrebWSmojverIrena198619.12.198627950
SLJZAK Sljeme, ZagrebWŠimićAdrijana196815.6.196817901
SLJZAK Sljeme, ZagrebWŠimunovićSilvia198420.9.198427951
SLJZAK Sljeme, ZagrebWŠkecLidija197020.10.197017103
SLJZAK Sljeme, ZagrebWŠtefuljAna19873.8.198725222
SLJZAK Sljeme, ZagrebWTripovićLjiljana19462.10.194623743
SLJZAK Sljeme, ZagrebWTuščićMateja199021.9.199030417
SLJZAK Sljeme, ZagrebWTušekMarina198423.2.198427018
SLJZAK Sljeme, ZagrebWTukić GrgurićAna19832.7.198326498
SLJZAK Sljeme, ZagrebWVodopijaLana198211.10.198228224
SLJZAK Sljeme, ZagrebWVrdoljakPaula198129.3.198118052
SLJZAK Sljeme, ZagrebWVukojevićIvana197815.10.197830416
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMBatarilo ĆerdićLuka199816.9.199816308
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMBjelovićAntonio199512.8.199524755
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMBučevićDino199916.2.199919466
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMBuzinaJuraj20019.8.200122598
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMCikBorna199920.10.199916195
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMČivićMatej200115.1.200119998
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMDemoŠime200127.12.200125941
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMDrenjančevićLuka198912.3.19895538
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMGrgurićFilip19913.12.19919800
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMHalilovićDominik200117.3.200123772
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMHorvatIvan199317.8.199310844
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMIvezićIvan199715.4.199716824
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMJakobovićLuka200221.10.200216210
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMKrpanFilip19976.6.199716203
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMLivančićMatija199618.10.199612829
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMLovrićBenjamin19957.4.199529935
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMMarijanović ZulimVinko199923.2.199919691
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMMedićFilip200221.4.200216815
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMMikulićMarijan200222.6.200224750
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMMiljkovićDavor198718.5.198724494
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMNedeljkovićLovro20005.6.200027391
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMParavacIvan200126.3.200118540
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMPršaFilip20021.10.200226527
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMPreklDario199824.10.199816223
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMSalajSven200111.1.200120433
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMSpajićDominik200130.7.200128023
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMŠvarcerDino200130.11.200119462
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMTerBruno197824.5.1978611
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMVarvodićMarko200219.8.200225446
SOAK Slavonija-Žito, OsijekMVukovićIvan200016.6.200021055
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWAščićSara19972.7.199715389
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWBencarićLorena200211.4.200216171
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWBrkićIva200017.1.200016822
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWBudešAna Marija199712.4.199715394
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWČernićDanijela197721.11.19778858
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWDrenićLeonarda20013.6.200118725
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWHinAna199512.7.199515561
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWJunačkoJosipa20014.12.200126729
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWMilinkovićKarla20019.4.200118962
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWMilinkovićStela199924.8.199918734
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWPranjićJana200219.9.200219461
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWŠešumDorotea199727.12.199713404
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWŠojaKlara200223.8.200220264
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWŠtekićEma199829.7.199815565
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWTerNikolina200210.7.200215391
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWUžnikNikolina200030.11.200016142
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWVrhovacBarbara20018.10.200120289
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWVukasLora199921.8.199915616
SOAK Slavonija-Žito, OsijekWVukovićIvana198618.5.19865987
SVAK Sloboda, VaraždinMHudoletnjakDražen19938.3.199312652
SVAK Sloboda, VaraždinMJambrošićSaša198821.9.19888385
SVAK Sloboda, VaraždinMJozepovićAndreas200121.2.200113258
SVAK Sloboda, VaraždinMMarciušKarlo199916.12.199922683
SVAK Sloboda, VaraždinMMičudaMirko198922.12.19896390
SVAK Sloboda, VaraždinMOžegJan20002.6.200012997
SVAK Sloboda, VaraždinMPavličekNenad198226.1.19824140
SVAK Sloboda, VaraždinMPicekFilip199923.8.199925385
SVAK Sloboda, VaraždinMStojanovićGabrijel199712.5.199722822
SVAK Sloboda, VaraždinMŠalamonDavid199819.1.199813951
SVAK Sloboda, VaraždinMTežakDavid200228.9.200230813
SVAK Sloboda, VaraždinMŽnidarićMatija200125.4.200122682
SVAK Sloboda, VaraždinWBunićVišnja198330.3.19834936
SVAK Sloboda, VaraždinWČopEma200217.5.200215006
SVAK Sloboda, VaraždinWĐipaloEla20029.3.200215267
SVAK Sloboda, VaraždinWGradinšćakSvea199831.5.199811563
SVAK Sloboda, VaraždinWHižmanMarija19858.8.19854345
SVAK Sloboda, VaraždinWJambrovićMateja19963.5.199610749
SVAK Sloboda, VaraždinWLabašLucija20016.3.200117864
SVAK Sloboda, VaraždinWLeščakOrhidea20002.4.200018076
SVAK Sloboda, VaraždinWLeščakRahela200224.8.200220190
SVAK Sloboda, VaraždinWMajdakAna20015.5.200115272
SVAK Sloboda, VaraždinWPokosLucija199422.1.19949692
SVAK Sloboda, VaraždinWŠarkanjiFranka20024.5.200224484
SVAK Sloboda, VaraždinWTežakAndrea20027.7.200228892
SVAK Sloboda, VaraždinWŽidovTajana199713.3.199730002
SVAAK Sveti Ante, KninMČekoMarko20003.8.200015940
SVAAK Sveti Ante, KninMJazvićDejan199126.3.199114066
SVAAK Sveti Ante, KninMTukaJosip199725.8.199715937
SVIDAK Sveti Vid, VrbovecWDautanecGreta200114.9.200113414
SVMAK Sveti Marko, MakarskaWAndrijaševićKlara200116.3.200124876
SVZGAK Svetice, ZagrebMBalaškoKrešimir199112.1.199110672
SVZGAK Svetice, ZagrebMGraberecIvan196412.6.196411244
SVZGAK Svetice, ZagrebMGraberecMario199612.1.199611243
SVZGAK Svetice, ZagrebMHadašFrano20008.4.200012132
SVZGAK Svetice, ZagrebMJugovićKruno197320.12.197324901
SVZGAK Svetice, ZagrebMKalacLovre19813.6.198110334
SVZGAK Svetice, ZagrebMKožarDanijel198415.10.198429990
SVZGAK Svetice, ZagrebMLacićIvan198816.11.198828089
SVZGAK Svetice, ZagrebMMiškulinDorian199722.3.199714917
SVZGAK Svetice, ZagrebMRoginaDarko196817.10.196824903
SVZGAK Svetice, ZagrebMSkorićVilim20016.4.200121313
SVZGAK Svetice, ZagrebMVlahovićDomagoj199826.12.199811796
SVZGAK Svetice, ZagrebWČičićKatarina20002.10.200018132
SVZGAK Svetice, ZagrebWKapetanovićPetra200216.6.200230567
SVZGAK Svetice, ZagrebWKukuljicaNika199413.4.199431165
SVZGAK Svetice, ZagrebWParlov KoštroMatea19922.6.199226150
SVZGAK Svetice, ZagrebWPavićMirja19914.2.199126149
SVZGAK Svetice, ZagrebWPrimoracMarija199912.2.199912104
SVZGAK Svetice, ZagrebWPrimoracNikolina200121.11.200118799
SVZGAK Svetice, ZagrebWStepanNikolina198810.12.198819813
SVZGAK Svetice, ZagrebWTomašAnda199311.7.199312086
SVZGAK Svetice, ZagrebWValjakValentina198822.11.198824603
ŠIAK Šibenik, ŠibenikMBahachouAliaksandr19741.12.197428480
ŠIAK Šibenik, ŠibenikMHećimovićJoso196022.2.196012190
ŠIAK Šibenik, ŠibenikMIlekovićFranjo197324.8.197330740
ŠIAK Šibenik, ŠibenikMMaksimovićDamir196614.10.196611303
ŠIAK Šibenik, ŠibenikMOdakDenis198029.1.198011482
ŠIAK Šibenik, ŠibenikMSkelinMile196216.1.196221995
ŠIAK Šibenik, ŠibenikWMaksimovićRadmila197421.6.197411302
ŠIAK Šibenik, ŠibenikWMejićValentina19757.8.197528485
ŠIAK Šibenik, ŠibenikWPavićAna-Marija19755.8.197525627
ŠIAK Šibenik, ŠibenikWRakSnježana196429.12.196420513
UDPKAUdruga Dodir prirode, KarlovacMBrnardićEmil19678.9.196727147
UDPKAUdruga Dodir prirode, KarlovacMPinturAntonio198418.10.198429908
ULZGAK Ultra Zagreb, ZagrebMBrkićDomagoj200123.5.200127891
ULZGAK Ultra Zagreb, ZagrebMGolecVedran198930.6.198930498
ULZGAK Ultra Zagreb, ZagrebMKlarićMatej200218.2.200228012
ULZGAK Ultra Zagreb, ZagrebMRajkovićPetar19983.10.199827849
ULZGAK Ultra Zagreb, ZagrebMZirdumPetar200231.8.200227856
ULZGAK Ultra Zagreb, ZagrebWDadićMartina199221.4.199227867
VELAK Velebit 2001, GospićMBijondaMario19866.7.198630636
VELAK Velebit 2001, GospićMBrodićRanko19727.3.197230635
VELAK Velebit 2001, GospićMButoracMarijan19789.12.197830634
VELAK Velebit 2001, GospićMFrkovićŽeljko198220.9.198230629
VELAK Velebit 2001, GospićMIličićNikola198914.1.198930756
VELAK Velebit 2001, GospićMMilinkovićJosip196521.6.196530641
VELAK Velebit 2001, GospićMPražićMarko198312.9.198330639
VELAK Velebit 2001, GospićMŠikićDavor198129.7.198130630
VELAK Velebit 2001, GospićMŠikićIgor198129.7.198130631
VELAK Velebit 2001, GospićMŽupanićZrinko198915.10.198930762
VELAK Velebit 2001, GospićWButoracDijana19822.1.198230637
VELAK Velebit 2001, GospićWFilipovićIverija19783.2.197830632
VELAK Velebit 2001, GospićWFrkovićMarija198424.6.198430739
VELAK Velebit 2001, GospićWPrpićKlara200222.2.200230633
VELAK Velebit 2001, GospićWTonković PražićIvana19825.10.198230640
VGAK Velika Gorica, Velika GoricaMBošnjakDino199421.1.19949160
VGAK Velika Gorica, Velika GoricaMKaurićTin19978.10.199712035
VGAK Velika Gorica, Velika GoricaMLaljekIvan199228.8.199230657
VGAK Velika Gorica, Velika GoricaWLjubek-KalanjJelena199418.6.199413433
VGAK Velika Gorica, Velika GoricaWŠimek BilićMirjana198411.9.198422732
VIŠAK Viškovo, ViškovoMČović MarićKarlo200121.1.200128019
VIŠAK Viškovo, ViškovoMČović MarićSandro200211.9.200228020
VRBAK Vrbovec, VrbovecMBartolHrvoje198620.12.198626491
VRBAK Vrbovec, VrbovecMCrnojaSlavko197512.11.197512962
VRBAK Vrbovec, VrbovecMDundovićTihomir197921.1.197930604
VRBAK Vrbovec, VrbovecMĐurasinaOzren198827.5.198825719
VRBAK Vrbovec, VrbovecMHlupićTomislav198628.11.198630607
VRBAK Vrbovec, VrbovecMJelićMato197811.9.197820335
VRBAK Vrbovec, VrbovecMJuriljIvor198525.11.198530601
VRBAK Vrbovec, VrbovecMKušićMatija19859.10.198519201
VRBAK Vrbovec, VrbovecMMatićBojan198819.7.198826839
VRBAK Vrbovec, VrbovecMMraovićIgor198326.1.198330605
VRBAK Vrbovec, VrbovecMPankretićNikola198718.6.198719910
VRBAK Vrbovec, VrbovecMSeverVanja19743.7.197430603
VRBAK Vrbovec, VrbovecMŠtanfelJosip198527.5.198525720
VRBAK Vrbovec, VrbovecMTrohaDalibor197919.3.197914425
VRBAK Vrbovec, VrbovecWCrnojaRužica197617.12.197621411
VRBAK Vrbovec, VrbovecWFerberušSara199029.5.199027702
VRBAK Vrbovec, VrbovecWKalinskiTea19909.6.199027227
VRBAK Vrbovec, VrbovecWKostihaNikolina199227.12.199228618
VRBAK Vrbovec, VrbovecWLednickiIva19788.6.197828619
VRBAK Vrbovec, VrbovecWMarijanovićDanijela197916.7.197919911
VRBAK Vrbovec, VrbovecWMraovićIva198510.12.198530608
VRBAK Vrbovec, VrbovecWPavlićMargareta19889.3.198830606
VRBAK Vrbovec, VrbovecWPrevarićViktorija199515.10.199526838
VRBAK Vrbovec, VrbovecWSesvečanNirvana19975.3.199712267
VRBAK Vrbovec, VrbovecWSeverMihaela197428.4.197430602
VTCAAK Virovitica, ViroviticaMBošnjakovićMario200125.5.200126750
VTCAAK Virovitica, ViroviticaMTomljanovićKruno19736.3.197331116
VTCAAK Virovitica, ViroviticaWRakijašićPaula20006.7.200026113
VTCAAK Virovitica, ViroviticaWSaboLena200125.2.200126114
VTCAAK Virovitica, ViroviticaWŠpiranecSara199714.1.199729993
VVŽAK Varaždin, VaraždinMArtićZvonko197022.8.197023464
VVŽAK Varaždin, VaraždinMBogomolecTihomir198523.12.198523409
VVŽAK Varaždin, VaraždinMBuhinNeven199220.1.199229560
VVŽAK Varaždin, VaraždinMCenkoTihomir19827.4.198223407
VVŽAK Varaždin, VaraždinMCiglarMelko198221.9.198227753
VVŽAK Varaždin, VaraždinMDrumevDimitar Stanimirov197715.1.197730760
VVŽAK Varaždin, VaraždinMGoričanecIgor198524.11.198523404
VVŽAK Varaždin, VaraždinMHladnikAndrej198921.6.198927665
VVŽAK Varaždin, VaraždinMHorvatDalibor19713.7.197127968
VVŽAK Varaždin, VaraždinMHorvatKrešimir198417.6.198423478
VVŽAK Varaždin, VaraždinMHuzjakMarijan197518.4.197523400
VVŽAK Varaždin, VaraždinMKrižanićZoran19904.4.199029996
VVŽAK Varaždin, VaraždinMLackovićJosip196520.3.196523408
VVŽAK Varaždin, VaraždinMMarkovićGoran198129.1.198127253
VVŽAK Varaždin, VaraždinMMikecDamjan199621.11.199630969
VVŽAK Varaždin, VaraždinMMiklaužićŽeljko198211.4.198227754
VVŽAK Varaždin, VaraždinMMustačŽeljko19681.4.196830761
VVŽAK Varaždin, VaraždinMPozderŽarko198610.12.198627946
VVŽAK Varaždin, VaraždinMRadetićLuka19922.8.199229558
VVŽAK Varaždin, VaraždinMSlunjskiVladimir197526.9.197523410
VVŽAK Varaždin, VaraždinMSolićDinko198127.2.198123465
VVŽAK Varaždin, VaraždinMŠimunčićGoran199412.6.199426242
VVŽAK Varaždin, VaraždinMVrčekSrećko197721.5.197723659
VVŽAK Varaždin, VaraždinMZadravecMatija198914.4.198926218
VVŽAK Varaždin, VaraždinWBaranašićIvana198219.9.198229997
VVŽAK Varaždin, VaraždinWBotićLidija196925.10.196928381
VVŽAK Varaždin, VaraždinWCrnčićVesna197624.8.197627752
VVŽAK Varaždin, VaraždinWČonkašVišnja19823.6.198227943
VVŽAK Varaždin, VaraždinWHorvatAlenka19735.2.197323405
VVŽAK Varaždin, VaraždinWKaniškiMateja199410.5.199424324
VVŽAK Varaždin, VaraždinWKosiMarija198919.7.198930026
VVŽAK Varaždin, VaraždinWPačarićMaja199316.12.199329680
VVŽAK Varaždin, VaraždinWSajkoAna198110.1.198127306
VVŽAK Varaždin, VaraždinWSitarAnica198216.10.198229681
VVŽAK Varaždin, VaraždinWŠimunčićPaula19993.4.199929995
ZABOKAK Zabok, ZabokMBalaškoDamir197920.2.197926031
ZABOKAK Zabok, ZabokMBošnjakovićKrunoslav199231.12.199229293
ZABOKAK Zabok, ZabokMBorovčakNikola19834.12.198326524
ZABOKAK Zabok, ZabokMBuzjakDomagoj199210.10.199228114
ZABOKAK Zabok, ZabokMČretniAlen19978.12.199726030
ZABOKAK Zabok, ZabokMĐukezNikola19866.8.198626024
ZABOKAK Zabok, ZabokMGašparićIvica197323.5.197326035
ZABOKAK Zabok, ZabokMGoričkiMarko198426.12.198426045
ZABOKAK Zabok, ZabokMGrabrovečkiJan200010.8.200026026
ZABOKAK Zabok, ZabokMGrabrovečkiMatija197613.7.197626028
ZABOKAK Zabok, ZabokMHabijanDamir19824.1.198228882
ZABOKAK Zabok, ZabokMHršakDamir198930.5.198926041
ZABOKAK Zabok, ZabokMJurkiTomislav199125.9.199126038
ZABOKAK Zabok, ZabokMKlekovićAntonio199323.3.199326522
ZABOKAK Zabok, ZabokMKličekŽeljko197622.10.197626032
ZABOKAK Zabok, ZabokMKovačićekValentino200131.1.200126506
ZABOKAK Zabok, ZabokMKrucTihomir19782.6.197828592
ZABOKAK Zabok, ZabokMLeškovićKarlo19943.8.199430301
ZABOKAK Zabok, ZabokMLončarićMartin200122.11.200127382
ZABOKAK Zabok, ZabokMLovrenčićIvan198620.1.198626040
ZABOKAK Zabok, ZabokMPleškoEugen197225.9.197228115
ZABOKAK Zabok, ZabokMPorčićMuris198111.12.198127384
ZABOKAK Zabok, ZabokMPušićMarko199224.12.199230656
ZABOKAK Zabok, ZabokMRoginićSiniša198420.2.198426047
ZABOKAK Zabok, ZabokMSušilovićKristijan199620.6.199629893
ZABOKAK Zabok, ZabokMŠafranMarko19954.1.199530552
ZABOKAK Zabok, ZabokMŠkrlecJurica19925.2.199230300
ZABOKAK Zabok, ZabokMŠpeharLuka19882.11.198829892
ZABOKAK Zabok, ZabokMŠpoljarMario199019.2.199026046
ZABOKAK Zabok, ZabokMŠpoljarNikola199120.11.199126022
ZABOKAK Zabok, ZabokMVisinskiIgor199622.4.199626042
ZABOKAK Zabok, ZabokMVrbanecMarko199620.8.199628883
ZABOKAK Zabok, ZabokWBrezakJelena198114.9.198126023
ZABOKAK Zabok, ZabokWGašparićŽeljka197716.2.197726036
ZABOKAK Zabok, ZabokWGoričkiJelena199127.3.199130556
ZABOKAK Zabok, ZabokWGrabrovečkiAndreja197331.8.197326027
ZABOKAK Zabok, ZabokWGrabrovečkiRenata19763.11.197626029
ZABOKAK Zabok, ZabokWJežIvančica197128.7.197129294
ZABOKAK Zabok, ZabokWLoborecSanja198726.5.198727383
ZABOKAK Zabok, ZabokWMiličevićJelena199116.5.199126039
ZABOKAK Zabok, ZabokWPapištaŽeljka198016.10.198030554
ZABOKAK Zabok, ZabokWRepovečkiJadranka196925.5.196926034
ZABOKAK Zabok, ZabokWTršinskiSanjica19782.11.197830553
ZADAŠK, ZadarMBuljatMarino20006.12.200023678
ZADAŠK, ZadarMČulinaLovre200213.2.200223340
ZADAŠK, ZadarMJurlinaMartin200213.7.200225008
ZADAŠK, ZadarMMartinovićMario200117.8.200126818
ZADAŠK, ZadarMMatićMarko19904.7.199029976
ZADAŠK, ZadarMPilipovićRenato19734.12.197328479
ZADAŠK, ZadarMPopićIvica198121.4.198130493
ZADAŠK, ZadarMVincensVelimir196720.10.196724354
ZADAŠK, ZadarMZurakJakov19955.1.199512778
ZADAŠK, ZadarWĆurkovićAna200010.6.200017780
ZADAŠK, ZadarWDuševićAntonia200217.6.200220929
ZADAŠK, ZadarWIvanacLucija20019.8.200117776
ZADAŠK, ZadarWMerloLara200115.6.200119137
ZADAŠK, ZadarWSmokrovićTea200113.11.200117772
ZADAŠK, ZadarWSorićPaula200212.8.200220828
ZADAŠK, ZadarWTrifkovićEna199829.4.199817048
ZADAŠK, ZadarWVekićLarisa200214.10.200220827
ZADAŠK, ZadarWVučemilovićMia200210.1.200220937
ZADAŠK, ZadarWVulinSlavica19803.2.198028814
ZADAŠK, ZadarWZelićAnđela200127.2.200117771
ZAGAK Zagreb, ZagrebMBošnjakovićAntun198411.6.198430780
ZAGAK Zagreb, ZagrebMBrdovčakDubravko197825.3.19781603
ZAGAK Zagreb, ZagrebMCikLukas20028.2.200218459
ZAGAK Zagreb, ZagrebMCikStjepan Jan200221.3.200214021
ZAGAK Zagreb, ZagrebMCrnjacTihomir20014.7.200125074
ZAGAK Zagreb, ZagrebMČuljakMarko199831.10.199815409
ZAGAK Zagreb, ZagrebMDasovićIvan199918.11.199922716
ZAGAK Zagreb, ZagrebMDotlićMarino199719.4.199729814
ZAGAK Zagreb, ZagrebMDragićFilip200029.8.200027605
ZAGAK Zagreb, ZagrebMĐukezLuka19866.8.198629402
ZAGAK Zagreb, ZagrebMFučkoGabriel200231.8.200229816
ZAGAK Zagreb, ZagrebMIvaškovićZvonimir199422.7.199430056
ZAGAK Zagreb, ZagrebMJosipovićIvan200119.5.200130661
ZAGAK Zagreb, ZagrebMJurjevićMarin199321.7.199312897
ZAGAK Zagreb, ZagrebMKovačevNeven198716.8.198724454
ZAGAK Zagreb, ZagrebMLedićKruno196414.11.196415582
ZAGAK Zagreb, ZagrebMLončarekMatija19937.6.199310398
ZAGAK Zagreb, ZagrebMMalkočevićRusmir19969.1.199630744
ZAGAK Zagreb, ZagrebMMavračićAntonio200215.4.200218462
ZAGAK Zagreb, ZagrebMMilanovićAnton20013.3.200119405
ZAGAK Zagreb, ZagrebMNovokmetFranko200228.7.200216806
ZAGAK Zagreb, ZagrebMParlovMateo199531.5.199511725
ZAGAK Zagreb, ZagrebMPrebegSven199820.7.199815292
ZAGAK Zagreb, ZagrebMPrugovečkiMarko19871.1.19875945
ZAGAK Zagreb, ZagrebMSesvečanecDario200230.9.200221691
ZAGAK Zagreb, ZagrebMStupacZvonimir199314.12.199328117
ZAGAK Zagreb, ZagrebMŠakotaLuka199416.3.199422714
ZAGAK Zagreb, ZagrebMŠirokiTrpimir199824.9.199813296
ZAGAK Zagreb, ZagrebMValentakovićValentino199324.1.199329819
ZAGAK Zagreb, ZagrebMVardaNenad197922.2.19792913
ZAGAK Zagreb, ZagrebMVrhovecStaša199426.9.199410998
ZAGAK Zagreb, ZagrebMŽimbrekSlaven196420.11.196427589
ZAGAK Zagreb, ZagrebMŽimbrek-TurkovićGašpar200014.10.200027573
ZAGAK Zagreb, ZagrebWCvitanovićLucija199117.9.19918224
ZAGAK Zagreb, ZagrebWDudekKristina19945.4.19949474
ZAGAK Zagreb, ZagrebWHrušociAlena199514.3.199529821
ZAGAK Zagreb, ZagrebWIvančevićAndrea198421.8.198411041
ZAGAK Zagreb, ZagrebWIvančićJelena19936.1.199325411
ZAGAK Zagreb, ZagrebWJelinekJana200114.11.200118625
ZAGAK Zagreb, ZagrebWJurićValentina19967.1.199612587
ZAGAK Zagreb, ZagrebWKnapićIvana200014.6.200029818
ZAGAK Zagreb, ZagrebWKomaricaKatarina199811.11.199815932
ZAGAK Zagreb, ZagrebWLažetaTadea200018.4.200016803
ZAGAK Zagreb, ZagrebWLarvaMirna199627.5.199612704
ZAGAK Zagreb, ZagrebWPetrušićManuela20015.7.200118511
ZAGAK Zagreb, ZagrebWPuckoDarija198819.4.19887159
ZAGAK Zagreb, ZagrebWŠarićSandra196814.4.196824683
ZAGAK Zagreb, ZagrebWTardelliPetra200223.4.200224595
ZAGAK Zagreb, ZagrebWTokićDajana196621.8.196625617
ZAGAK Zagreb, ZagrebWŽupaNika199425.10.199422809
ZAGAK Zagreb, ZagrebWŽupanovićPaula200217.7.200220244
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMBarbaJosip19743.11.197428658
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMBrlekNikola19877.12.198728659
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMBrlekovićKrešimir197226.8.197227268
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMCelinščakMario197931.8.197928374
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMCesarDamir197314.3.197326708
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMČavlekTomislav197619.1.197627267
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMĆurlinSlaven19766.10.197630753
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMFürnkranzDanijel19738.12.197330752
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMFilipčićTomislav198219.11.198229263
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMGeloIvica199013.11.199030791
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMGrebernarIvica196918.10.196931113
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMJakšićDražen197525.12.197527407
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMJurasTomislav19773.5.197727264
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMKlanacIvan197914.7.197930751
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMKraljevićPavao196229.6.196228377
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMMarušićDomagoj197524.1.197527405
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMPavlinićJadranko198611.5.198628378
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMPlešaTomislav197520.1.197528373
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMPrahinVedran19844.6.198430821
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMSabolekRobert198010.7.198030747
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMSchillerDamir19746.10.197431110
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMStarčevićRobert19796.10.197926200
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMStepinacNino198218.12.198228660
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMŠimunićDean198013.8.198030750
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićMŠpanovićRobert197629.3.197631112
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWCarićDejana197311.6.197326706
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWGrubišićIvana199720.10.199730349
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWJurasVesna19786.1.197826705
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWJurkovićVerica197426.12.197431109
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWKraljPetra198023.7.198031107
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWLoina PašalićGordana197428.10.197431114
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWMarušićMartina197612.2.197626700
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWSabolekMarta19829.12.198230749
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWŠkrlinAna197710.11.197730788
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWŠtadler - BrlekovićMorana197613.3.197627266
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWTenšekKristina19821.6.198227346
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWZrinjan ŠimagPetra198730.9.198730789
ZAPRAK Zaprešić, ZaprešićWZuzijaMartina19787.4.197830748
ŽUMAK Žumberak, SošiceMCvitkovićZoran197219.3.197228369
ŽUMAK Žumberak, SošiceMĆurićTomislav198525.1.198530426
ŽUMAK Žumberak, SošiceMĐurčevićAntonio199729.4.199725533
ŽUMAK Žumberak, SošiceMGrgićMario198628.2.198628569
ŽUMAK Žumberak, SošiceMJadrićGoran197222.3.197219718
ŽUMAK Žumberak, SošiceMJozićZoran19702.11.197013297
ŽUMAK Žumberak, SošiceMKrištoPetar19684.10.19689627
ŽUMAK Žumberak, SošiceMKrižHrvoje19775.9.197730784
ŽUMAK Žumberak, SošiceMMarinovićDomagoj197421.1.197427834
ŽUMAK Žumberak, SošiceMMartinovićMladen19761.3.197618303
ŽUMAK Žumberak, SošiceMNiševićVladislav197822.12.197829771
ŽUMAK Žumberak, SošiceMParipovićDrago19595.11.19592029
ŽUMAK Žumberak, SošiceMResanovićSiniša197519.11.197524625
ŽUMAK Žumberak, SošiceMTrstenjakRadovan196313.4.196324623
ŽUMAK Žumberak, SošiceMVrabacNikica196318.12.196316847
ŽUMAK Žumberak, SošiceMVukadinovićNenad196310.6.196316242
ŽUMAK Žumberak, SošiceWBiškupIvana198317.2.198330181
ŽUMAK Žumberak, SošiceWFumićBarbara198931.1.198928370
ŽUMAK Žumberak, SošiceWGalkowskiValentina198821.2.198827833
ŽUMAK Žumberak, SošiceWGrgićSanja199621.3.199627835
ŽUMAK Žumberak, SošiceWIvanec PodravecMarina19817.9.198130427
ŽUMAK Žumberak, SošiceWJuričić-SpasovićDanica19672.11.196715581
ŽUMAK Žumberak, SošiceWKravos KrištoDunja19697.3.19694602
ŽUMAK Žumberak, SošiceWLazić ĆotićAntonija19779.4.197729936
ŽUMAK Žumberak, SošiceWMahovlić KrpanInes197726.5.197726220
ŽUMAK Žumberak, SošiceWPamukovićMia198721.3.198714675
ŽUMAK Žumberak, SošiceWSamardžićTanja199329.10.199329772
ŽUMAK Žumberak, SošiceWTedeschi FiorioLada197331.3.197322529
Total Page Visits: 71 - Today Page Visits: 2